Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Зоря”/26/09/2020

Акредитація на сезон 2019/2020

Прес-служба ПФК «Львів» оголошує про початок акредитації представників ЗМІ на домашні матчі чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги та Кубка України. Акредитація на сезон 2019/2020 здійснюється з 5 по 26 липня. Клуб надає можливість журналістам отримати сезонні та одноразові акредитації.

Сезонна акредитація

Сезонна акредитація (перепустка на всі домашні матчі клубу у чемпіонаті та Кубку України) проходить перед початком сезону (липень) та під час зимової перерви (лютий).

Звертаємо вашу увагу, що для отримання сезонних акредитацій необхідно обов’язково надіслати власне фото!

Одноразова акредитація

Одноразова акредитація (перепустка на один календарний матч у чемпіонаті або Кубку України) здійснюється не пізніше, ніж за 3 години до матчу.

Для отримання перепусток на майбутні матчі, необхідно заповнити акредитаційну форму, завірену печаткою і підписом керівника видання, теле- або радіокомпанії.

Заявки на сезонну акредитацію приймаються на електронну адресу fclviv@yahoo.com. Акредитації видаватимуться за редакційними посвідченнями перед першим домашнім матчем «синьо-золотих левів» у сезоні 2019/2020.

Засоби масової інформації, які не направлять на адресу прес-служби ПФК «Львів» належним чином оформлені попередні заявки, не матимуть права на отримання акредитаційних документів.

Нагадуємо, згідно регламенту Прем’єр-ліги, відеозйомку в день проведення матчу в чаші стадіону мають право здійснювати лише представники офіційного мовника. Всі інші ТВ-компанії можуть працювати із записуючим обладнанням лише в змішаній зоні і в залі для прес-конференцій.

Фотокореспонденти перед матчем зобов’язані отримати маніжку (біб) в обмін на редакційне посвідчення і проводити зйомку виключно за воротами.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »