Андрій Березовчук: «Потрібні забиті м’ячі та іскри в очах»

Помічник головного тренера ПФК «Львів» Андрій Березовчук на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат матчу 13-го туру Favbet Ліги проти київського «Динамо».
 

– З новим тренерським штабом ми приступили до роботи з командою всього два дні тому. Знаємо наші помилки, бачили їх сьогодні, суперник нам наочно їх показав. Знаємо над чим працювати. У дуже короткий термін не вдалося привести в порядок стан речей. Ми намагалися встигнути, але часу виявилося дуже вже мало. Сьогодні по ходу гри були проблиски того, що ми хочемо бачити у виконанні нашої команди, але при цьому допускалося велику кількість помилок – ними і займемося найближчим часом.
 
– Чому сьогодні діями команди керували Ви, а не її головний тренер, Єгіше Мелікян?
 
– Він отримав червону картку в попередньому матчі, і сьогодні відбував дискваліфікацію.
 
– Яку гру ви хочете бачити у виконанні «Львова»?
 
– Ту, яка буде подобатися вболівальникам. Хочеться, щоб команда забивала м’ячі. У першому колі «Львів» занадто рідко забивав. І грав невидовищно. Ми хочемо, щоб у команди був малюнок гри, щоб глядачі бачили, у що намагається грати команда. Потрібні забиті м’ячі та іскри в очах, щоб вони грали з душею, будемо до цього і прагнути. Потенціал команди і футболістів ми бачимо, головне – розкрити цей потенціал.
 
– Як вийшло, що ви опинилися в тренерському штабі «Львова»?
 
– Запрошення було несподіваним. Я займався своєю командою, аматорським «Вовчанськом», як надійшов дзвінок від Єгіше Мелікяна, він запросив мене до себе в тренерський штаб. Подумав, що це крок вперед для мене. Вирішив спробувати. Погодив всі питання зі своїм клубом, і ось я тут. Це було спонтанне рішення, прийняте за дві години – часу на роздуми не було, треба було приймати рішення швидко, оскільки до найближчого матчу «Львова» залишалися лічені дні.
 
– Що намагалися змінити в грі команди після вилучення в складі «Динамо»?
 
– Хотіли грати більш агресивно. Перший тайм просиділи в обороні, у нас абсолютно нічого не виходило. У другому таймі хотіли загострити гру в атаці, випустили ще одного атакуючого футболіста. Хотіли пресингувати, скористатися своєю чисельною перевагою. Але не виходить у нас таке на даному етапі … Повторюся, є над чим працювати. Але моменти у нас були. Якби один з них реалізували за рахунку 2:0, був би шанс уникнути поразки. А так третій гол розклеїв нас остаточно.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »