Наступний матч”Дніпро-1” – ”Львів”/11/07/2020

Ангел Червенков: «Ці три очки дуже важливі для нас»

Головний тренер одеського «Чорноморця» Ангел Червенков прокоментував перемогу своїх підопічних над «Львовом» у матчі 19-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

– Сьогодні «Чорноморець» здобув важливу перемогу. Як Ваші відчуття? За рахунок чого Ваша команда була кращою? І чи не було відчуття, що це не той «Львів», з яким ви грали у 2018 році?

– Я задоволений і привітав хлопців. Вони намагалися грати на максимальних можливостях. Виглядали як родина на полі. Виконали все тактичні вказівки. Я не міг хотіти більшого, вони дуже старалися. Страхували один одного, допомагали один одному.

Була цікава і динамічна гра. Обидві команди хотіли грати в футбол. Нам вдалося забити, ми могли забити більше. Але ці три очки дуже важливі для нас, тому що у нас завдання трохи інші.

– В останні хвилини у «Львова» були моменти біля воріт «Чорноморця». З чим це пов’язано? З втомою гравців Вашої команди?

– Ні, просто «Львів» – хороша команда. Вони створили тиск біля наших воріт. Вони показали агресію і хороший футбол, але нам вдалося зберегти цей результат.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »