Богдан Блавацький: «Могли забивати більше при рахунку 1:0»

Головний тренер ПФК «Львів» Богдан Блавацький на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку «синьо-золотих левів» від київського «Динамо» у матчі 31-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

«Думаю, що сьогодні гра глядачам сподобалася. Хороший швидкісний матч, в якому було створено чимало гострих ситуацій, були забиті м’ячі. У першому таймі наша команда виглядала краще. Не вистачало лише завершення при рахунку 1:0. Могли забивати більше.

У другому таймі трохи перебудувалися після вимушеної заміни Парамонова, який отримав струс мозку. Заміни, на жаль, не підсилили нашу гру, а навіть її ослабили. Крім того, хлопці забули про установку під час стандартних положень. У нас розписано, хто з ким грає. Правда, хлопці кажуть, що кутового, після якого був забитий м’яч в наші ворота, взагалі не було.

Подякував хлопцям за самовіддачу, за структуру гри. Навіть за рахунку 2:1 у нас був шанс уникнути поразки, коли Бурда вибив м’яч з порожніх воріт. В цілому, по такій грі, яка була сьогодні, справедливим результатом була б нічия.

Перспективи у цієї команди є. Ми показали сьогодні, що вміємо грати дисципліновано і вміємо створювати моменти. Трохи більше фарту, і могли б зачепитися, як мінімум, за нічию», – сказав після матчу наставник львівської команди.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »