Наступний матчU-21 ”Рух” – ”Львів”/02/10/2020

Богдан Блавацький: «Можна лише скаржитися на нереалізацію власних моментів»

Головний тренер ПФК «Львів» Богдан Блавацький прокоментував поразку «синьо-золотих левів» у товариському матчі з івано-франківським «Прикарпаттям» (0:2), що відбувся 14 липня на стадіоні «Сокіл».

«У першому таймі ми грали добре аж до пропущеного м’яча. Спробували нову тактичну схему у цьому спарингу. Мали три нагоди для взяття воріт – дві у Ренана та одну в Алваро. На жаль, жодної не реалізували. Припустилися помилки у власному штрафному майданчику і привезли у свої ворота абсолютно непотрібний 11-метровий удар. Після того, можна сказати, розсипалися. Можливо, думали, що легко обіграємо «Прикарпаття» і недооцінили суперника.

У другому таймі команда діяла дещо хаотично. Мабуть, позначилася втома через інтенсивний тренувальний процес на зборі. До того ж, не всі виконавці грали на звичних для себе позиціях, ми дещо експериментували з гравцями та позиціями у цьому спарингу.

Можна лише скаржитися на нереалізацію власних гольових моментів. Їх було вдосталь. Не було тієї потужності в атаці, яку хотілося б бачити. Також отримали привід замислитися над тим, кого у подальшому використовувати у центрі поля.

Нам бракує Мартана, Сабіно, Педро для більш цілісної гри. На сьогоднішній день команда все ще не достатньо готова фізично. Але до старту сезону ще залишається 16 днів, маємо у розпорядженні дві контрольні гри. На експерименти вже часу немає, тому будемо намагатися стабілізувати склад і готуватися до стартових матчів чемпіонату», – резюмував після фінального свистка наставник «містян».

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »