Наступний матч”Ворскла” – ”Львів”/31/05/2020

Богдан Блавацький: «Приємно, що у грі з «Шахтарем» дебютували місцеві вихованці»

Головний тренер ПФК «Львів» Богдан Блавацький прокоментував поразку «синьо-золотих левів» від донецького «Шахтаря» у матчі 32-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

– Сьогодні у нас були великі проблеми зі складом. У матчі з «Динамо» перелом другого-третього хребців отримав Насонов, струс мозку був у Парамонова. Також четверту жовту картку заробив капітан команди Борзенко. Фактично лінія оборони у нас була відсутня. Було два дні, щоб «зліпити» той захист, що ви бачили.

У першому таймі намагалися грати дисципліновано. Так було до тих пір, поки «Шахтар» не включив швидкості, які повинен включати чемпіон. До пропущеного м’яча ми якось встигали грамотно перебудовуватися і дисципліновано діяти ззаду. А після … Статистика підказує: в восьми матчах, що команда провела зі мною, один раз виграли і один раз закінчили внічию, а в інших випадках, крім мінімальної поразки вдома від «Динамо», більшість м’ячів ми пропускали після 65-70 хвилин. Так сталося і зараз. Там рикошет, там постелився у підкаті і не дотягнувся, там не встиг … Єдине, що приємно – дебютували місцеві вихованці Брама, Хімчак, Іваночко та Пентелейчук. Значить, напевно, будемо рухатися в цьому напрямку.

– Ви задоволені тим, як вихованці «Львова» себе зарекомендували на полі?

– Пентелейчуку трохи потрібно підказувати тактично. Хімчак в принципі виконав поставлене завдання – з того флангу Матвієнко не зробив практично жодного прострілу. Брама в епізоді на 90-й хвилині зіграв корпусом і показав, що він міцний хлопчина. Іваночко б трохи більше з м’ячем зустрічатися, але все-таки це дебют проти чемпіона – відповідно, психологія. А завтра вони ще проводитимуть матч за U-19 проти «Динамо». Вважаю, за систематичного тренувального процесу у цих футболістів є майбутнє.

– З’явилася інформація про те, що це Ваш останній матч в якості головного тренера…

– 16 квітня я підписав контракт з клубом, який діє до 1 червня. Через два дні термін його дії закінчується. Що буде далі? Не знаю. Нещодавно керівництво попросило написати план підготовки до наступного чемпіонату – ми це зробили. 17 червня команда збирається і починає роботу. Хто буде її очолювати? Попереду ще 18 днів. Напевно, відповідь знає керівництво, так що питання не до мене.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »