Наступний матчU-19 ”Львів” – ”Шахтар”/18/10/2019

До уваги представників ЗМІ!

У сезоні 2018/2019 років прес-служба ПФК «Львів» проводить акредитацію представників ЗМІ на домашні матчі чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги та Кубка України.

Сезонна акредитація

Сезонна акредитація (перепустка на всі домашні матчі клубу у чемпіонаті та Кубку України) проходить перед початком сезону (липень) та під час зимової перерви (лютий).

Одноразова акредитація

Одноразова акредитація (перепустка на один календарний матч у чемпіонаті або Кубку України) здійснюється не пізніше, ніж за 3 години до матчу.

 

Для отримання перепусток на майбутні матчі, необхідно заповнити акредитаційну форму, завірену печаткою і підписом керівника видання, теле- або радіокомпанії. Звертаємо вашу увагу, що для отримання сезонних акредитацій необхідно обов’язково прислати власне фото!

Заявки на сезонну акредитацію приймаються на електронну адресу fclviv@yahoo.com до 15 лютого (включно). Акредитації видаватимуться за редакційними посвідченнями 23 лютого, перед матчем ПФК «Львів» – ФК «Чорноморець».

Засоби масової інформації, які не направлять на адресу прес-служби ПФК «Львів» належним чином оформлені попередні заявки, не матимуть права на отримання акредитаційних документів.

Нагадаємо, згідно регламенту Прем’єр-ліги, відеозйомку в день проведення матчу в чаші стадіону мають право здійснювати лише представники офіційного мовника. Всі інші ТВ-компанії можуть працювати із записуючим обладнанням лише в змішаній зоні і в залі для прес-конференцій.

Фотокореспонденти перед матчем зобов’язані отримати маніжку (біб) в обмін на редакційне посвідчення і проводити зйомку виключно за воротами.

Довідки за телефоном – (093) 996-47-35 (Юрій)

Залишити коментар

Translate »