Донатас Казлаускас: «Вірю, що, перейшовши до «Львова», зробив правильний вибір»

Одним зі свіжих підписань «синьо-золотих левів» став гравець атакувального плану литовець Донатас Казлаускас. Новобранець вже встиг зіграти у двох попередніх матчах львів’ян проти «Зорі» (0:5) та «Руху» (0:0) відповідно. Про перехід до нашої команди, враження від перебування у новому колективі, побут та багато іншого Донатас Казлаускас розповів у розмові з клубною інформаційною службою.

– Донатасе, розповіси про свої перші враження від перебування у клубі.

– Усе чудово. Тут я почуваю себе мотивованим та щасливим. Дуже хочу допомогти команді. Наразі маємо бездоганні кондиції, аби покращити власні результати. Сподіваюся, вже незабаром нам це вдастья зробити.

– Чому обрав ПФК «Львів» з-поміж інших пропозицій продовжити кар’єру?

– Так, справді. У мене були й інші пропозиції, але зараз це вже не має значення. Я вірю, що зробив правильний вибір. «Львів» грає у дуже хорошому чемпіонаті. Це добре для розвитку моєї кар’єри. Окрім того, Україна не надто далеко від рідної Литви. Моя родина матиме змогу часто відвідувати мене. Загалом, Україна мені завжди подобалась.

– Як колектив прийняв тебе?

– Усі хлопці є товариськими по відношенню до мене. Я не відчуваю себе новим гравцем у колективі і це просто класно. Усе на позитиві. Я прийшов разом з іншим виконавцем – Фране. Ми жили разом у готелі протягом тижня, тож, мабуть, знаю його найкраще і спілкуюся з ним відповідно найбільше.

– Знаємо, що ти спілкуєшся, зокрема, англійською мовою. Інколи у нашому футболі існують проблеми зі сприйняттям іноземних мов. З цього приводу чи траплялися тут з тобою вже комічні ситуації?

– Можу розмовляти як англійською, так і російською. Можливо, саме тому не виникало жодних проблем перед вступом у нову команду. Комунікація в Україні – не проблема для мене. Власне тому, якихось смішних ситуацій не було. Наразі принаймні (усміхається…).

– Чи був уже в нашому місті? Що можеш сказати про Львів?

– Так, містом уже прогулювався. Львів справді чудовий, великий. Можу сказати, що це європейське місто, дуже красиве, старовинне. Переконаний, мені сподобається тут жити.

– Найбільш дивна річ в Україні для тебе на сьогоднішній день.

– Дуже дивними наразі для мене є ваші літери. Я не можу їх читати, можу тільки говорити (усміхається…). Мені слід якось їх вивчити. Щодо усіх інших побутових моментів – вони звичні для мене. Загалом, почуваю себе комфортно.

– Ти дебютував за нашу команду у час, коли демонструємо здебільшого негативні результати. Як оціниш дії «Львова» на футбольному полі? На твою думку, чому не можемо здобути перемогу протягом такого значного проміжку часу?

– Останній матч проти «Руху» ми грали добре. Шкода, що так і не вдалося забити, адже ми були набагато кращою командою у тому матчі. Результат прийде, коли ми будемо старанно працювати і ні в якому випадку не можна опускати голови. У нас є кваліфіковані гравці, чудові умови для тренувань. Задовільні підсумки – питання часу.

– Як наша команда повинна зіграти, аби сподіватися на позитивний підсумок у майбутніх поєдинках?

– У кожному протистоянні ми повинні грати серцем. 100% самовіддачі від кожного гравця і тільки тоді ми зможемо розраховувати на успіх. Стосовно найближчого поєдинку з «Шахтарем», то зайвої мотивації нам давати точно не варто. Наступний суперник – топ-команда Європи, тому концентрація та підготовка будуть на найвищому рівні.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »