Наступний матчU-21 ”Шахтар” – ”Львів”/21/11/2019

Дубль Ренана вивів ПФК «Львів» в 1/8 фіналу Кубка України

Професійний футбольний клуб «Львів» здобув впевнену перемогу над чернівецькою «Буковиною» у матчі третього попереднього раунду Кубка України сезону 2019/2020 років.

Матч у Чернівцях набував для новоспеченого наставника «Львова» Володимира Мазяра особливого значення, адже у двох попередніх поєдинках під керівництвом наставника львів’янам так і не вдавалося набирати турнірні бали у Прем’єр-лізі. «Буковина» – представник Другої ліги ПФЛ, а тому «синьо-золоті леви» не розглядали жодних варіантів, окрім виграшу та проходу команди до наступного раунду.

Про максимальну сконцентрованість та націленість на перемогу свідчив й склад, який привіз Володимир Мазяр до Чернівців – майже усю основу, за виключенням кількох гравців, які мали до цього моменту менше ігрового часу у сезоні. Тренер довірив місце у складі опорному півзахиснику Руслану Зубкову та атакувальному півзахиснику Ярославу Богунову.

Господарі вийшли з підвищеною мотивацію на кубкове протистояння, у матчах на виліт кожна команда має 90 хвилин, щоб показати свою найкращу гру у сезоні та спробувати пройти далі у змаганнях. Але «Львову» досить швидко вдалося відкрити рахунок. Браткова завалили у штрафному майданчику «Буковини», і Ренан невідпорним ударом з пенальті вразив лівий нижній кут.

«Буковина» кинула сили на те, щоб швидко відігратися, і в одному з епізодів вже Сарнавський продемонстрував майстерність, встигши скластися та зреагувати на небезпечний дальній «постріл» гравця чернівецької команди. Але аж до кінця першого тайму саме львів’яни були ближчими до того, аби збільшити свій гольовий наробок. Флангову подачу Зубкова після рикошету від захисника замикав Богунов, проте «сфера» після удару Ярослава пройшла у міліметрах від ближньої стійки. Педро подав м’яч у район дальньої стійки, і вже Пернамбуко ударом головою влучив у сітку, але з зовнішнього боку.

На останній хвилини першої половаини зустрічі арбітр Ярослав Козик призначив пенальті за фол Мартана у власних володіннях. На щастя, Сарнавський у черговий раз нагадав усім, що є майстром з відбиття 11-метрових ударів – Богдан впорався зі спробою Палагнюка.

По перерві Пернамбуко змінив Алваро, який додав свіжості у побудові гри «Львова». Бразилець не лише активно брав участь у швидкісних флангових забіганнях на чужу половину поля, а й додав цілісності гри у центральній зоні. У середині ж другого тайму гості додали у командній швидкості та пресингу і протягом трьох хвилин створили кілька шансів для взяття воріт «Буковини». Богунов завершував контратаку, яку розігнав з центру поля Педро, проте поцілив у воротаря. Алваро увірвався у вільну зону і пробив у протихід голкіперу. На жаль, м’яч розминувся з воротами чернівчан. Богунов зробив перехопленя, віддав поперек поля на Сабіно, і хавбек ударом зльоту пробив вище цілі.

Гол назрівав і стався на 79-й хвилині завдяки індивідуальним діям Ренана. Форвард успішно пішов у пресинг проти захисника, відібрав м’яч, вийшов на побачення із воротарем і не залишив йому жодних шансів.

2:0 – «Львів» здобуває першу перемогу під керівництвом Володимира Мазяра і виходить до наступної стадії турніру. Базовий день матчів 1/8 фіналу Кубка України – 30 жовтня.

Кубок України сезону 2019/20
25 вересня. 15:30. м. Чернівці, ст. «Буковина»

Арбітр –  Ярослав Козик (Мукачево)
Асистенти арбітра – Олександр Дашко (Київська обл.), Євген Яковлєв (Київ)
Четвертий арбітр – Михайло Райда (Закарпатська обл.).
Спостерігач арбітражу – Сергій Березка (Київська обл.)

ФК «Буковина» Чернівці – ПФК «Львів» –  0:2 (0:1)
Голи: Ренан (16 , 79)

ФК «Буковина» Чернівці (стартовий склад): Медведєв, Азаренко, Раулюк, Жумига, Понєдєльнік, Гакман, Полянський, Крашневський, Сивка, Шишигін, Палагнюк
Головний тренер – Андрій Мельничук

ПФК «Львів» (стартовий склад): Сарнавський, Люлька, Борзенко, Квасний, Братков, Мартан, Зубков, Педро, Пернамбуко, Богунов, Ренан.