Наступний матч”Львів” – ”Минай”/22/08/2020/Стадіон "Україна"

Єгіше Мелікян: «Хочу, щоб команда 90 хвилин грала у швидкий футбол»

Головний тренер ПФК «Львів» Єгіше Мелікін прокоментував два матчі, які команди провела за один день. В обох випадках «синьо-золоті леви» здобували перемоги над командами з Латвії.

У першій грі «Львів» переміг «Спартак» 3:0, а у другому маті виявися сильнішим за «Валмієра Гласс», обігравши їх з рахунком 2:1.

«Я радий, що сьогодні вдалося провести одразу два матчі. Адже всі гравці в команді отримали ігровий час, мали можливість показати на що вони здатні, зазначив Єгіше Мелікович. – Тож тренерський штаб побачив їх у грі, отримав нову порцію інформації для аналізу».

Та, попри дві перемоги, не всім головний наставник команди залишився задоволений.

«Я не бачу тих речей, які я хочу спостерігати у своїх гравців. Не те, щоб я розчарований. Футболісти стараються, виконують установки на матч. Але я не бачу тієї динаміки, яку хочу. Я прагну, щоб була швидка робота з м’ячем, щоб гравці швидше приймали рішення. Хочу, щоб команда 90 хвилин грала у швидкий футбол. Щоб ігрова швидкість не падала під кінець матчу».

Попереду на гравці чекають ще три спаринги. Вони відбудуться 9-го лютого («Мура», Словенія), 10-го лютого («Маріуполь») та 11 лютого («Лорі», Вірменія). Вже 12 лютого команда відправиться до Львова, де розпочне планову підготовку до першого матчу Favbet ліги – 22 лютого на виїзді проти «Олімпіка».

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »