Єгіше Мелікян: «В таких матчах ми можемо краще підготуватися до ігор чемпіонату»

Головний тренер ПФК «Львів» Єгіше Мелікян прокоментував перший спаринг команди – «синьо-золоті леви» зіграли внічию 0:0 з сербською «Воєводиною».

– Єгіше Мелікович, як оціните гру команди у першому матчі на зборах?

– Як для першого матчу на зборах – результат дуже добрий. Але в цій грі я побачив над цим нам ще варто працювати. Тож нас чекає ще чимало роботи попереду. Є помилки, над яким треба працювати, які треба виправляти, щоб уникнути у подальшому.

Але також я побачив, що футболісти стараються, намагаються виконувати ті тренерські настанови, над якими ми працюємо на зборах. Та варто відзначити і рівень суперника. Не все вдавалося через їх гру. Але це дозволить нам краще підготуватися до матчів чемпіонату.

– Чи не було у футболістів «важких ніг»? Адже до цього команда мала по два тренування в день.

– Так, під час гри було видно, що футболістам трохи важко. Але так і має бути. Якщо б їм було легко, то це означало, що ми у нашій підготовці робимо щось не так. У цій грі і не варто було очікувати побачити свіжості, динаміки. Футболісти постійно тренуються, закладається їх фізична форма на весь рік. Тому для таких матчів це звичне явище.

– Як ви оціните новачків команди?

– Поки рано робити висновки. Адже дехто нещодавно приєднався до нашої команди. А є й ті, хто лише переїхав в Україну. Їм треба дати час на акліматизацію. Але я бачу позитивні моменти. Нові гравці намагаються чимскоріше влитися в колектив, прийняти гру команди, яку сповідує наш тренерський штаб.

– Які подальші плани команди?

– У вівторок, 4 лютого, буде лише одне тренування. Ті ж гравці, які грали проти «Воєводини», будуть проходити відновлювальні процедури. Ввечері на всіх очікує тактична підготовка. На наступний матч 5 лютого вийдуть ті гравці, які не потрапили у стартовий склад на першу гру. Я хочу, щоб всі футболісти отримали ігрову практику на зборах. Щоб кожен отримав можливість показати на що він здатен. В нас немає такого, що є перший склад, і є другий. Тренерський штаб відштовхується від того, хто як себе проявляє на тренуваннях та іграх.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »