Наступний матч”Львів” U-21 – ”Маріуполь” U-21/22/04/2019

ПРОТОКОЛ
ЗВІТ
ФОТОЗВІТ
ВІДЕО

ПФК «Львів» втратив очки у матчі 19-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги, поступившись вдома одеському «Чорноморцю».

“Львів” вийшов на матч із “Чорноморцем” у спеціальних футболках на підтримку Тейлора, який зазнав травми на зборах команди у Туреччині і не може допомогти “містянам” у важливих вирішальних матчах весняної частини сезону 2018/2019.

На першу офіційну зустріч у 2019 році у складі «синьо-золотих левів» вийшло одразу п’ять новачків – захисник Олександр Насонов та бразильська четвірка, сформована з Ліпе, Алваро, Педро та Кауе.

Недостатня зіграність новобранців та травми ключових гравців «містян» у 2018 році – Тейлора, Бруно, Вороніна та Жонатана – позначилися на якості командної гри господарів. «Чорноморець» переконливіше виходив з оборони в атаку, а на 16-й хвилині м’яч після удару Аржанова влучив у поперечину воріт Сарнавського.

У середині тайму біля воріт львів’ян стався ще один неприємний епізод, але він уже змінив рахунок зустрічі. Атака «моряків» правим флангом завершилася скидкою Аржанова на Гошкодерю і удар останнього у поперечину, після якого «сфера» відскочила за лінію воріт, а опісля вилетіла у поле. Арбітр після короткої затримки все-таки зафіксував гол «Чорноморця» і показав на центр поля.

У другому таймі команда Юрія Бакалова спробувала пересунути гру на половину поля одеситів. Для цього були зроблені певні тактичні корективи у перерві та виконані кадрові перестановки. Ліпе намагався викрутити м’яча у дальній кут, але не влучив у рамку воріт. Пернамбуко, який вийшов на поле замість Кауе, в одному з епізодів обіграв чи не пів-команди суперників, проте вирішальної миті не зміг ані прострілити на партнерів, ані завдати удару по воротах.

Наприкінці гри у фокусі уваги вболівальників «Львова» був Ліпе, який, відгукнувшись на навіс з лівого флангу, головою пробив трохи вище воріт і не зумів врятувати для львівського колективу хоча б нічию у цьому протистоянні – 0:1.

За тиждень, 3 березня, «Львів» візьме участь у львівському дербі із «Карпатами». Матч відбудеться на стадіоні «Україна» і розпочнеться о 17:00.