Наступний матч”Львів” – ”Дніпро-1”/06/06/2020/Стадіон "Україна"

ФК «Львів» дякує прихильникам футболу за незабутнє львівське дербі!

«На трибунах «Арени Львів» присутні 8723 вболівальники!», – пролунало над головною західноукраїнською ареною під час львівського дербі між ФК «Львів» та «Карпатами», що відбулося вчора, у суботу, 22 вересня. Матч 9-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги між двома львівськими колективами по-справжньому вдався. Про це говорить і безкомпромісна боротьба 22 футболістів на кожному клаптику футбольного поля, і справжні емоції, які раз-по-раз виникали між учасниками протистояння у боротьбі за м’яч, і думки тренерів опісля гри, і підсумковий рахунок на табло, який залишив відкритим питання, хто є найсильнішим клубом міста Лева на поточний момент.

Але найголовнішим фактором того, що цей футбольний поєдинок увійде до когорти незабутніх у поточному сезоні Прем’єр-ліги, стала неймовірна підтримка вболівальників. Львівських прихильників футболу, які вже скучили за протистояннями з настільки високим емоційним фоном. Людей, що приїхали з інших міст та країн, аби стати свідками гарячої та принципової футбольної битви, яка, хоч і не виявила переможця, але сприяла тому, що виграв український футбол у цілому.

Справжніх футбольних вболівальників не налякала прохолода, притаманна пізній осені. Низка секторів «Арени Львів» були заповнені вболівальниками ФК «Львів» та «Карпат», які невпинно підтримували гравців на полі та шалено гнали своїх улюбленців на ворота суперників. Незважаючи на те, що «ФК Львів» був господарем матчу, трибуни львівського стадіону були розділені навпіл на тих, хто бажав перемоги «синьо-золотим» та «зелено-білим» «левам».

Але ФК «Львів» не ділить вболівальників за кольорами і дякує кожному володарю квитка, хто став свідком львівського дербі – матчу, на який безліч львів’ян очікували дев’ять останніх років. Ваша цивілізована підтримка з трибун стала черговим доказом того, що Україна прямує в Європу, що українці вміють поважати вибір один одного, що місто Лева є культурною столицею нашої держави з мешканцями, для яких гостинність є вродженою якістю.

Святу львівського та західноукраїнського футболу не зуміли нашкодити навіть витівки ультрас «Карпат», які протягом усього матчу демонстрували зневагу до українського спорту №1.

У першу чергу, до футболу, як масового явища, в якому беруть участь не тільки футболісти, але й офіційні особи матчу, і люди, що забезпечують безпеку протягом спортивного заходу, і представники ТБ, і багато інших осіб, задіяних у проведенні гри. Використання піротехніки на стадіонах є грубим порушенням регламентних норм вітчизняних футбольних змагань, адже ці засоби можуть загрожувати як людському здоров’ю, так і цілісності матеріально-технічних засобів, задіяних у проведенні матчу.

По-друге, до футбольних команд, які стали мимовільними жертвами обставин того, що матч між ФК «Львів» та «Карпатами» було перервано на 6 хвилин, а, за рішенням арбітра, футбольна зустріч і взагалі могла бути скасована. Більше того, гравцям обох команд довелося протягом тривалого часу грати у футбол в умовах обмеженої видимості та дихати викидами газів, що супроводжуються використанням піротехніки. Тобто, ультрас «Карпат» завдали свідомої шкоди здоров’ю футболістів обох команд-учасниць львівського дербі.

По-третє, до людей, які завітали на стадіон, аби насолодитися спортивним видовищем. Вболівальники приходять на футбол, щоб отримати задоволення від побаченого на полі. Навряд чи люди купуватимуть квитки на спортивну гру, якщо не будуть впевнені у власній безпеці під час знаходження на стадіоні. У більшості серед тих, хто переглядав львівське дербі з трибун, були родини з дітьми, які неодноразово пережили неприємні миттєвості під час вибухів петард, що летіли з секторів з ультрас «Карпат». Це неповага до людей, які на рівних правах спостерігають за футбольною грою, але змушені страждати через дикунську поведінку групи фанів. Це варварські дії, які не мають нічого спільного зі спортом, і при цьому відштовхують людей від відвідувань футбольних матчів у майбутньому. Неповага до людей, що тебе оточують, є зневагою до суспільства, в якому ти живеш.

І четверте, але найважливіше – до рідного міста. Ультрас «Карпат» зазіхнули на святе – символ рідного міста, який присутній на емблемах як ФК «Львів», так і «Карпат». Протягом матчу вони палили футболки та шалики із символом Лева – міста, звідки походять їх сім’ї, де батьки свого часу подарували їм життя.

ФК «Львів» з моменту свого започаткування ставить за мету посісти таке місце в українській та європейській футбольній ієрархії, щоб львівські вболівальники могли пишатися спортивними успіхами клубу та рідного міста.

ФК «Львів» складає конкуренцію «Карпатам» задля того, щоб західноукраїнський футбол ставав лише потужнішим, а львівські клуби демонстрували хорошу гру і прославляли своє місто на теренах Україні та рідну Неньку у міжнародних змаганнях. Як демонструє багаторічний європейський досвід – «Реала» та «Атлетико» в Іспанії, «Манчестер Сіті» та «Манчестер Юнайтед» в Англії, «Роми» та «Лаціо» в Італії – здорова конкуренція є запорукою прогресу.

ФК «Львів» спрямований виключно на розвиток футболу і грає заради львівських та українських вболівальників, які є гідними представниками цивілізованого суспільства та української нації. І так буде завжди!

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »