Наступний матч”Львів” – ”Олімпік”/16/07/2020/Стадіон "Україна"

ФК «Львів» привітав «Королівську піхоту» із Днем Збройних Сил України

ФК «Львів» завітав у гості до «Королівської піхоти» – 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України, що базується у Яворові на Львівщині.

В урочистостях з нагоди святкування 27-ї річниці Збройних Сил України взяли участь спортивний директор львівського клубу Сергій Дьомушкін, а також гравці «синьо-золотих левів» Сергій Петров та Богдан Друзь. Також до візиту до Захисників України долучилася й Федерація футболу Львівської області в обличчі першого заступника голови ФФЛО Ярослава Грися.

ФК «Львів» та ФФЛО поздоровили військовослужбовців зі святковим днем, відзначивши виключні мужність та героїзм воїнів, які щоденно борються за те, аби на теренах нашої держави панували мир та спокій.

«Професіональний футбольний клуб «Львів» вітає вас з професійним святом! Хочу побажати вам усього найкращого – здоров’я, щастя, здійснення усього того, чого ви самі бажаєте. Хочу подякувати вам за те, що у такий скрутний час даєте нам змогу займатися своєю улюбленою справою. Ви справжні герої, і ми дуже пишаємося вами!», – звернувся до «королівських піхотинців» Сергій Дьомушкін.

Від Федерації футболу Львівської області та 30-тисячної футбольної спільноти Львівщини привітав воїнів 24-ї бригади і Ярослав Грисьо: «У спорті, як і у військовій справі, без духу та патріотизму складно досягти результатів. Ми пишаємося вашими здобутками та героїзмом, беремо з вам приклад. Бажаємо вам, у першу чергу, здоров’я, щастя, мирного неба, успіхів у майбутньому. Бажаємо вам нових перемог, з якими ми завершимо нашу війну і будемо тішитися безхмарним, блакитним, мирним небом».

В якості подарунків бійці отримали прапор ФК «Львів» та клубну атрибутику, а також футбольні м’ячі. До того ж, учасники свята домовилися про майбутню зустріч між представниками львівського клубу та військовослужбовцями ОМБр 24 – вже на футбольному полі у 2019 році.

фото: ОМБр 24

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »