Наступний матчU-21 ”Шахтар” – ”Львів”/21/11/2019

ФК ”Львів” U-16 стартував із перемоги у Зимовому Кубку ДЮФЛУ-2019

Сьогодні пройшов другий день Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України-2019 серед команд U-16 (футболісти 2003 р.н.). У турнірі беруть участь 52 команди з різних регіонів. ДЮФШ ФК “Львів” знаходиться у Групі 7 (Львів) разом із однолітками львівських “Карпат” та ВОДЮСШ (Вінниця).  Матчі відбуваються у чотири етапи: 1-3 лютого проходять матчі групового раунду, 9 лютого розпочнеться плей-офф, а призери турніру визначаться 10 березня.

ФК “Львів” U-16 стартував у Зимовому Кубку ДЮФЛУ сьогодні, 2-го лютого, на стадіоні “Сокіл” матчем проти ВОДЮСШ (Вінниця). Підопічні Андрія Ханаса Володимира Федоріва виглядали на фоні суперника впевненіше та з перших хвилин гостро діяли біля воріт гостей. На 24-й хвилині старання “синьо-золотих левів” увінчались  успіхом – Михайло Харко реалізував вихід віч-на-віч з кіпером вінничан та відкрив рахунок у матчі.  Збільшив перевагу львів’ян на 35-й хвилині  Валентин Пасічник, котрий у штрафному майданчику замкнув передачу від партнера з лівого флангу.

У другій половині гри господарі зробили свою перевагу ще комфорнішою – Назар Сидор втретє засмутив голкіпера вінничан. Однак, після низки замін послабла оборона львів’ян, що призвело до частих контратак ВОДЮСШ. На 59-й хвилині Михайловський потужним ударом переправив круглого у ворота Лалака, 3-1.  Двічі  “городян” врятувала поперечина.

Наступний матч в рамках Зимового Кубка ДЮФЛУ-2019 ФК “Львів” зіграє завтра на “Соколі” проти львівських “Карпат”. Стартовий свисток просвистить о 12:00.

ФК “Львів” – ВОДЮСШ (Вінниця) – 3:1 (2:0)
Голи: Харко (24), Пасічник (35), Сидор (55) – Михайловський (59)

ФК “Львів”: Лалак – Мудрий (Радь, 60), Алфьоров, Большаков, гравець на перегляді (Сидор, 46), Мусянович, Пасічник (Михайлів Р., 55), Копитко (к) (Пилипишин, 65), гравець на перегляді (Михайлів Є., 60), Архіпов, Харко. Запасні: Серватяк, гравець на перегляді, Хитрий, Цар.
Тренери: Андрій Ханас, Володимир Федорів

ВОДЮСШ (Вінниця): Дядюсь (Ворожейнин, 46) –  Голубев (Михайловський, 41), Форманюк (к), Янисиш, Гаврилюк, Овсяпицький, Пранман, Коваль, Верба (Бондаренко ,41), Богданович (Корягін, 41), Хмилюк. Запасні:, Коврига, Гнатюк.