ФК «Львів» та «Карпати» зіграють у кіберфутбол!

22 вересня на «Арені Львів» у Львові відбудеться перше в історії кіберфутбольне львівське дербі між ФК «Львів» та «Карпатами».

Напередодні принципового львівського футбольного протистояння у межах 9-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги, представники цих клубів зустрінуться між собою у кіберфутбольному матчі. Павлу Апеньку з ФК «Львів» протистоятиме «карпатівець» Андрій Брень. Матч відбудеться у конференц-залі львівського стадіону і розпочнеться о 15:00.

Нещодавно ФК «Львів» успішно дебютував у кіберфутболі: в очному поєдинку перед грою «Чорноморця» та «Львова» у чемпіонаті УПЛ Павло Апенько здолав опір представника «моряків» Рустама Ахмедова. Настала черга «синьо-золотих левів» зіграти першу домашню кіберфутбольну гру. І символічно, що львівська прем’єра припаде саме на дербі з «Карпатами»!

Львів’янин Павло Апенько вже рік займається кіберфутболом і на літньому турнірі, організованому «Чорноморцем», потрапив до вісімки найкращих учасників змагань.

Андрій Брень, який представлятиме «Карпати», є призером різних кіберфутбольних турнірів в Україні, а на Суперкубку, організованим УПЛ, дістався 1/4 фіналу змагань.

Кіберфутбольний матч ФК «Львів» – «Карпати» пройде за підтримки УПЛ і Федерації кіберфутболу України.

«Це унікальна подія для Львова, адже тут ще ніколи не було кіберфутбольного дербі. Були тільки локальні турніри або відбори на загальнонаціональні змагання. Це значима подія для розвитку кіберфутболу Львова. Ми сподіваємося, що зацікавленість львівських футбольних клубів у кіберфутболі допоможе виростити талановитих гравців та підвищити інтерес до цього інноваційного напрямку в місті та Україні у цілому», – сказав президент Федерації кіберфутболу України Арсеній Салай.

Запрошуємо журналістів до висвітлення цього заходу!

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »