ФК «Львів» завершив другий тренувальний збір нічиєю з «Рухом»

Товариська гра з винниківським «Рухом» стала завершальним акордом для ФК «Львів» на другому навчально-тренувальному зборі команди у межах підготовки до старту у Прем’єр-лізі сезону 2018/2019 років.

На заключний спаринг наставник «городян» Жилмар виставив досить експериментальний склад: Жонатан зайняв місце Сабіно в опорній зоні, Маріотто змінив Аугусто на позиції атакувального півзахисника, а в центрі нападу з’явився не Бруно, а Жуліо. Ротація і втома після насиченого двотижневого режиму дворазових тренувань позначилися на грі «синьо-золотих левів», які виглядали дещо розбалансованими у цьому поєдинку.

Хоча стартові хвилини зустрічі були обнадійливими для вболівальників львівської команди: Янчак на крейсерській швидкості прорвався по правому флангу і пробив в ближній кут – воротар перевів м’яч на кутовий. Ось тільки на 13-й хвилині гравці «Львова» припустилися позиційної помилки під час виконання кутового суперників, Білий вдало відгукнувся на подачу зі «стандарту» і переправив м’яч у ворота.

Команда Жилмара активізувалася в атаці після півгодини гри. На 31-й хвилині Жуліо прийняв м’яч на вході до штрафного, змістився в центр і пробив, але кіпер накрив м’яч у ближньому куті. А вже наступної миті захисники «Руху» штовхнув у спину Каленчука у власних володіннях і арбітр без вагань вказав на «точку». Жуліо пробив на силу в лівий від себе кут, воротар вгадай напрямок польоту «сфери», але зарадити голу не зумів.

Ближче до перерви черговий простріл Янчака ледве не призвів до взяття воріт, але Западня ударом у дотик не влучив у дальній нижній кут.

У другому таймі обидва колективи провели низку замін, і гра заспокоїлася. З конструктивних дій «городян» слід відзначити хіба що дальній «постріл» Приймака з 35-ти метрів – голкіпер у карколомному стрибку відбив м’яч з лівого верхнього кута – 1:1.

Далі за розкладом у львівського колективу – два вихідних, після яких команда розпочне безпосередню підготовку до матчу 1-го туру чемпіонату України зі столичним «Арсенал-Київ».