Наступний матчU-21 ”Шахтар” – ”Львів”/21/11/2019

Бойова нічия ФК «Львів» та «Карпат» у львівському дербі

ФК «Львів» та львівські «Карпати» не виявили переможця у матчі 9-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

Незважаючи на запальну атмосферу на «Арені Львів», яку влаштували 8723 вболівальники, що прийшли подивитися на львівське дербі, команди підійшли до поєдинку із холодними головами. З перших миттєвостей після стартового свистка арбітра обидва колективи діяли з обережністю і не мчали стрімголов на ворота суперників. Хоча на 3-й хвилині гострий напівмомент був у Бруно, коли форвард замикав прострільну передачу Аугусто – удар вийшов невлучним.

Реальними нагодами ФК «Львів» та «Карпати» обмінялися вже у середині тайму. Спочатку один з численних «стандартів» «синьо-золотих левів» призвів до того, що Жонатана успішно відгукнувся на навісну подачу Путраша і ударом головою влучив у поперечину воріт Шевченка. За десять хвилин вже було гаряче біля воріт Бандури – Кльоц виграв підбір після кутового і дальньою «гарматою» влучив у каркас воріт «Львова».

Після перерви градус боротьби та емоцій на полі підвищився. Цьому сприяли і жорстка непоступлива боротьба футболістів, внаслідок чого арбітру Анатолію Абдулі довелося неодноразово карати учасників матчу попередженнями, і некоректна поведінка ультрас «Карпат», які на 60-й хвилині закидали клаптик поля біля воріт гостей піротехнічними засобами.

Розв’язка ж у львівському дербі прийшла в останні 15 хвилин поєдинку. На 74-й хвилині Мякушко дальнім «пострілом» зі штрафного влучив у ціль – «карпатівцю» допоміг рикошет від Адамюка, внаслідок чого Бандура був безсилим врятувати «містян».

Але підопічним Юрія Бакалова знадобилися заміна Западні на Аугусто та усього чотири хвилини, щоб повернутися у гру. Комбінація Путраша та Западні на лівому фланзі атаки завершилася невідпорним ударом Бруно та взяттям воріт  «Карпат».

Останні хвилини пройшли у нервовій боротьбі, але саме господарі були ближчими до того, щоб вирвати перемогу. Однак ані Тейлору, ані Бруно не вдалося завершити ігрові епізоди біля воріт «Карпат» на свою користь – 1:1.