Футболісти «Львова» відправилися на збори до Туреччини

Головний тренер ПФК «Львів» Єгіше Мелікян поділився очікуваннями від тренувального збору в Туреччині.

Футболісти та тренерський штаб професійного футбольного клубу «Львів» 24 січня вилетіли на навчально-тренувальний збір до Туреччини. Головний тренер команди Єгіше Мелікян взяв 20 футболістів, які і готуватимуться до другої частини чемпіонату.

«З нами летять нові футболісти. В Туреччині на перегляд також прибудуть гравці. Думаю, що до чемпіонату всі питання з новачками будуть вирішені, – зазначив Єгіше Мелікович. – Я хочу створити боєздатний колектив. І щоб кожен боровся, старався».

З командою полетіли Герман Пеньков, Богдан Сарнавский, Микита Татарков, Ігор Гончар, Сергій Люлька, Сергій Борзенко, Антон Братков, Владислав Приймак, Жонатан, Сабіно, Баяно, Шина, Алваро, Ренан, Пернамбуко, Ярослав Богунов, Назарій Нич. Також на збір полетіли три гравці, які перебувають на перегляді.

Команда в Туреччині пробуде три тижні.

«На нас чекає чимало роботи. Нам треба буде працювати як над фізичним станом гравців, так і їх тактичною підготовкою. Також ми проведемо п’ять матчів», – розповів Єгіше Мелікян

Загалом вже відомі чотири спаринг-партнери, з якими «синьо-золоті леви» зіграють на зборах у Туреччині.

3 лютого. «Воєводина» (Новий Сад, Сербія);
5 лютого. «Графичар» (Белград, Сербія);
7 лютого. «Валмієрі Гласс» (Латвія);
9 лютого. «Мура» (Мурска-Собота, Словенія);
11 лютого. Суперник визначається.

Команда вилетіла зі Львова після товариського матчу з «Минаєм». Матч закінчився поразкою «Львова», а вирішальний гол було забито вже перед фінальним свистком.

«Головне, що вчорашній матч в нас закінчився без травм. Сподіваюся, нам вдасться уникнути травм і на зборах в Туреччині, щоб всі футболісти могли в повній мірі підготуватися до другої частини чемпіонату», – висловив побажання головний тренер команди.

Нагадаємо перший матч чемпіонату у 2020 ПФК «Львів» зіграє на виїзді проти «Олімпіка» 22 лютого. А вже 29 лютого на власному полі прийме «Олександрію».

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »