Наступний матч”Ворскла” – ”Львів”/31/05/2020

Гол Петрик не врятував «Львів» від поразки у Володимир-Волинському

У середу, 17 квітня, у Володимир-Волинському відбувся перенесений матч 15-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги, в якому ПФК «Львів» зазнав поразки від «Ладомиру».

Можливо, на перебіг подій у цій грі вплинула нещодавня поразка «синьо-золотих левиць» від «Житлобуду-1» чи нещодавній перехід команди з синтетичного покриття на натуральне, але «Львів» ще у першому таймі пропустив два м’ячі від господарів. Гірин скористалася помилками центральних захисників команди Сергія Сапронова і записала на свій рахунок дубль.

У другому таймі львів’янки вийшли на поле більш зібраними, і це вилилося у забитий м’яч на 72-й хвилині поєдинку. Петрик втікла від опонентки, увійшла до штрафного майданчика, де проти неї було порушено правила. Сама ж постраждала впевнено реалізувала 11-метровий удар.

Останні 15 хвилин протистояння пройшли за тотальної ігрової переваги львів’янок, які у ці хвилині повністю зачинили суперниць на їх половині поля, проте не вистачало лише точного завершального удару. Найкращий шанс врятувати «Львів» від несприятливого результату мала Сена, яка вивалилася на побачення із воротарем, однак у вирішальний момент пробила повз ворота.

У суботу, 20 квітня, жіноча команда ПФК «Львів» у Добротворі зіграє матч 13-го туру чемпіонату України із уманськими «Пантерами». Початок матчу – о 17:00.

15-й тур Вищої ліги серед жіночих команд
17 квітня. 16:00. м. Володимир-Волинський, ст. «Олімп»

Арбітр – Інна Вакулко (Рівненська обл.)
Асистенти арбітра – Анастасія Волощук (Чернівецька обл.), Ірина Рачинська (Чернівці)
Четвертий арбітр – Андрій Шевчук (Володимир-Волинський)
Спостерігач арбітражу – Ярослав Дмитрук (Рівне)

«Ладомир» (Володимир-Волинський) – ПФК «Львів» (Львів) – 2:1 (2:0)
Голи: Гірин (23, 25) – Петрик (72, пен)

Попередження: Каверзіна (38), Лемешук (75) – Головко (15), Яруш (49), Зезюкіна (70)

Ладомир: Вальчук – Шайнюк (к), Лєбєдева, Кузьмич, Каверзіна, Ольхова (Аполлоніна 46), Кухаренко, Перевізник, Гірин, Кревська, Лемешук
Головний тренер: Олег Бортнік

Львів: Славич – Лукач, Ольховська (к), Головко (Сена, 39), Зезюкіна, Перейра, Яруш, Петрик, Куп’як, Амброзіо, Рібейро (Галан, 55)
Головний тренер: Сергій Сапронов