Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Інгулець”/04/12/2020

Гравчині ПФК «Львів» – треті в еліт-раунді Євро-2019!

Футболістки ПФК «Львів» Романа Лукач, Соломія Куп’як та Людмила Куніна взяли участь у переможному матчі молодіжної жіночої збірної команди України в еліт-раунді чемпіонату Європи 2019 року, що проходить цими днями у Норвегії.

«Синьо-золоті левиці» допомогли «синьо-жовтим» у матчі третього туру групового турніру еліт-раунду Євро-2019 здобути вольову перемогу над командою Північної Ірландії.

Незважаючи на пропущений гол у першому таймі, підопічні Наталії Зінченко зібралися з силами і переломили хід зустрічі, вигравши у суперників з рахунком 4:2. Лукач та Куп’як відіграли повний матч, а Людмила Куніна отримала 78 хвилин ігрового часу від тренера. Цікаво, що українки зуміли зрівняти рахунок у матчі у результаті гольової передачі Куп’як на початку другого тайму, яка асистувала Надії Куніній.

Звитяга над командою Північної Ірландії стала єдиною для українок у міні-турнірі еліт-раунду, до цього «синьо-жовті» зазнали поразок від команд Данії (0:6) та Норвегії (1:7). Збірна України посіла третє місце у групі 5 і не зуміла потрапити до фінальної частини континентальної першості 2019 року.