Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Інгулець”/04/12/2020

Іван Федик: «Через надмір бажання у команди було багато браку»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Рух» (Львів) Івана Федика телеканалам «Футбол» після гри з ПФК «Львів». Матч завершився з рахунком 0:0.

– Дербі завершилося без голів. Які ваші враження від такого поєдинку?

– Налаштовувалися на цей матч дуже серйозно. Можливо, навіть занадто. У першій частині першого тайму було багато неточних передач, метушні. Після вилучення стало все ще складніше. У другому таймі, втім, таки втримали нічию. Могли забити, могли й пропустити. У підсумку, в меншості здобули один заліковий пункт. Власне тому, певний позитив, можливо, є.

– Брак у технічних діях вашої команди, про який говорите, був через надмір бажання?

– Так. Бажання у гравців протягом навіть усього періоду підготовки до матчу аж зашкалювало. Відповідно було багато неточностей, а це, своєю чергою, ще більше змушувало нервувати. Багато дій було не в такт.

– Багато ігрового часу надаєте нападнику Кухаревичу. На матч зі «Львовом» він – знову у старті. Чи виправдовує він усі ваші сподівання?

– Не обговорюю окремо взятих гравців.

– Що скажете про помилку Парамонова у моменті з червоною карткою. Як слід було зіграти у тому епізоді?

– Перш за все, варто бути пильним у такій ситуації. Необхідно слідкувати не тільки за м’ячем, а ще й за суперником, не пропускати його за спину.

– Якщо брати картину загалом, яку оцінку поставили б діям своєї команди?

– Я б сказав, що результат нас не задовольняє і гра, в принципі, теж не була хорошою. Втім, так, як усе складалося, то один заліковий пункт можна скоріше назвати здобутком.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

 

Залишити коментар

Translate »