«Львів» готується до контрольного матчу з «Младост» Лучані

Цими вихідними «Львів» у режимі дворазових тренувань готується до контрольного матчу з сербським клубом «Младост» Лучані, який стане заключним для «синьо-золотих левів» на першому тренувальному зборі у Туреччині.

Під час ранкових занять команда Юрія Бакалова працює над тактикою та фізичною підготовкою. Другі сесії тренувальних днів вже зазвичай включають у себе різноманітні вправи з м’ячем та безпосередньо гру у футбол.

Не менш важливими у перерві між спарингами є теоретичні заняття, на яких львів’яни виконують роботу над помилками у матчах, що вже відбулися на зборі, а також розбирають своїх наступних суперників.

«Дуже важкий збір, по два інтенсивних тренування кожного дня. Після матчів я майже не відчуваю своїх ніг. Але я вірю, що це реально нам допоможе навесні.

Тренувальний збір існує для того, щоб пробувати впроваджувати щось нове у гру команди, робити її гру більш різноманітною. До того ж, на зборі присутні нові обличчя, які можуть посилити наш клуб. Вважаю, що це буде корисним для «Львова», адже високий рівень конкуренції лише робить гру команди сильнішою.

На мою думку, командна гра з кожним матчем еволюціонує. Тому не маю жодних сумнівів, що нам буде до снаги опинитися серед «шістки» найкращих колективів наприкінці першого етапу змагань», – прокоментував перебіг першого тренувального збору у Туреччині вінгер львівського клубу Тейлор.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »