«Львів» не дотиснув «Поділля» у товариському матчі

У суботу, 24 березня, ПФК «Львів» провів один з двох запланованих спарингів під час двотижневої перерви у чемпіонаті УПЛ, пов’язаної із початком відбіркового циклу чемпіонату Європи 2020 року.

Команда Юрія Бакалова зіграла контрольну зустріч із хмельницьким «Поділлям» на стадіоні «Енергетик» у Добротворі Львівської області.

Тренерський штаб «синьо-золотих левів» у першу чергу надав ігрову практику футболістам ротації, які не мали достатньо часу проявити себе на футбольному полі під час останніх офіційних матчів у чемпіонаті. Фактично, усі основні виконавці, що грали з перших хвилин з «Десною» у Чернігові, залишилися у запасі.

Тим не менш, «Львів» мав тотальну ігрову перевагу над представником Другої ліги. Однак, в переважній більшості випадків львівський клуб був змушений проводити позиційні атаки та раз-по-раз натикатися на щільний захист суперників, які усією командою перебували за лінією м’яча.

У першому таймі активність в атаці вилилася у небезпечні моменти Алваро, Приймака та Пернамбуко біля воріт «Поділля». На жаль, в усіх епізодах «містянам» бракувало влучного завершального удару, з яким не зумів би впоратися воротар.

На 60-й хвилині головний тренер «Львова» кинув у бій основних гравців, і в останні півгодини зустрічі львів’яни майже не залишали половину поля гостей. Мали шанси відзначитися Сабіно, Педро та Ліпе, а в останній чверті поєдинку найкращу можливість вирвати перемогу змарнував Бруно, який, перебуваючи перед голкіпером, не зумів пробити стража воріт хмельницької команди – 0:0.

Нагадаємо, свій другий спаринг «синьо-золоті леви» проведуть у гостях, 28 березня підопічні Бакалова зустрінуться із «Нивою» у Тернополі.