Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Колос”/13/12/2019

«Львів» перериває серію невдач перемогою над полтавською «Ворсклою»

Повноцінний дебют Мелікяна на тренерському містку і гра проти сусіда по турнірній таблиці, хороша футбольна погода і підтримка рідних трибун, за таких умов «Львів» виходив на матч проти «Ворскли».

На старті матчу «Львів» дуже добре показував себе. Команда виглядала зібраною, а головне — зарядженою на боротьбу і по-спортивному агресивною. На 12-й хвилині  команді вдалося забити. Помилився захисник, який відпасовував назад на голкіпера і фактично вивів сам-на-сам  Ренана. Наш бразилець показав себе у всій красі, бо класно перекинув голкіпера, який стелився в ноги нападнику і забив м’яч вже у порожні ворота.

Після забитого м’яча команда не зупинилася, а застосовувала активний пресинг, вся команда працювала дуже злагоджено, а сама гра дещо збавила темп через велику кількість боротьби. Сергій Борзенко вміло диригував оборонними діями, тому за 30-ть хвилин Сарнавський в гру так і не вступив. На 35-й хвилині «Ворскла» залишилася в меншості, поле покинув Луізао, який зіграв шипами в ногу Сабіно і отримав другу жовту. На 39-й хвилині «Львів» заробив пенальті, Баєнко відмахнувся від Педро в штрафному майданчику гостей і арбітр вказав на позначку. Педро сам взявся пробивати і без проблем забив (2-0).

«Ворсклі», враховуючи чисельну меншість, було доволі важко щось вибудовувати попереду. «Львів» же, у свою чергу, зосередився на утриманні м’яча. На 54-й хвилині класно головою з близької відстані пробивав Ренан, але голкіпер парирував. Гра зосередилась в центрі поля, широкий контроль круглого демонстрували «городяни».

Гостям ж не вдавалось вибудувати повноцінної довготривалої атаки. На 76-й хвилині потужно з-за меж штрафної пробив Приймак, але шкір’яний прилетів просто в руки воротаря. На 79-й хвилині в лічених сантиметрах від правого верхнього кута пробиває Богунов. На 80-й другу жовту за фол в центрі поля отримав  Мартиненко, так «Ворскла» втратила ще одного гравця.

Полтавці не зуміли створити моментів біля воріт Сарнавського в останні хвилини. «Львів» втримав переможний рахунок. «Львів» перемагає і перериває свою серію без перемог, на черзі важка гра з «Шахтарем».

14 тур чемпіонату Favbet Ліги
9 листопада. 17:00. м. Львів, ст. «Україна»

Арбітр –  Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Асистенти арбітра – Михайло Маланчук з (Чернівецька обл.), Володимир Журибіда  (Луцьк)
Четвертий арбітр – Олександр Дердо  (Чорноморськ)
Спостерігач арбітражу – Віктор Швецов (Одеса)