Наступний матч”Маріуполь” – ”Львів”/08/12/2019

«Львів» поступається донецькому «Шахтарю»

Професійний футбольний клуб «Львів» зазнав поразки у матчі з донецьким «Шахтарем» в межах 15-го туру Favbet Ліги.

Активні дії «гірників» привели до забитого м’яча Мораесом на 11-й хвилині. Після подачі Болбата він опинився сам на дальній стійці і з льоту вколотив м’яч у сітку. На 18-й хвилині Олександр Бандура зумів зафіксувати круглого на лінії воріт, чим змусив сфолити на собі того ж Мораеса, який хотів проштовхнути шкір’яного у сітку.

«Шахтар» насідав зі штрафного, добре пробивав Тете, активно себе проявляв Алан Патрік і Маркус Антоніо, які невпинно проривались до володінь Бандури. Але і «Львів» показував доволі хороші відрізки гри, у які вдавалося взяти м’яч під контроль і вибудовувати позиційну гру.

На 23-й хвилині класно зі штрафного пробивав Педро. А через декілька хвилин свій сотий матч у чемпінаті УПЛ відсвяткував забитим м’ячем Микита Татарков, який скористався класною передачею Браткова. Він з глибини поля ввійшов в штрафну, прибрав Кривцова і класно пробив в дальній кут (1-1). Дуже дисципліновано проявляв себе колектив Мілікяна, добре вибудовані лінії оборони і класна взаємодія допомагала нівелювати загрози біля власних воріт. На кожному клаптику поля «гірників» при атаці зустрічали одразу декілька гравців «Львова». Надзвичайно цікавий футбол показували обидві команди у першому таймі.

Другий тайм розпочався з великої кількості боротьби у центрі поля. Але на 53-й хвилині Мораес зумів зробити дубль. Він зумів зорієнтуватися в гущі захисників і потужно пробити з декількох метрів під поперечку. Удар було завдано з мінімальної відстані, тому Бандурі було дуже важко щось вдіяти. Цікаво те, що «Львів» не зупинився, а старався вибудовувати змістовні атаки, команда дуже добре додала в грі за цю паузу в чемпіонаті. Підопічні Мілікяна не відсиджувалися лише у захисті і намагалися комбінувати у фінальній третині поля.

На 70-й хвилині Алан Патрік віддав класну передачу на Дентіньйо, який зумів приборкати м’яча за декілька метрів від штрафної. «Гірника» зустрів голкіпер «містян», Бандура був змушений фолити, але, враховуючи кількість захисників, які могли б підстрахувати воротаря арбітр показав голкіперу жовту картку.

«Шахтар» додав в активності і «гірникам» випав шанс пробити одинадцятиметровий удар після того, як на 75-й хвилині круглий влучив у руку Сабіно у штрафному майданчику. З позначки  сильно і влучно в верхній правий кут пробив Мораєс і записав до свого активу третій м’яч у цьому матчі.

На 85-й хвилині рахунок став (4-1). Алан Патрік забив дуже красивий м’яч у верхню дев’ятку воріт Бандури.

Два дуже різні тайми вдалися львів’янам, які класно себе показали у першому таймі, але не змогли протидіяти «гірникам» у другому.

15 тур чемпіонату Favbet Ліги
22 листопада. 19:00. м. Харків, ОСК «Металіст»

Арбітр –  Дмитро Кривушкін (Харків)
Асистенти арбітра – Михайло Маланчук (Чернівецька обл.), Володимир Журибіда  (Луцьк)
Четвертий арбітр – Анатолій Абдула (Харків)
Спостерігач арбітражу – Володимир Петров (Харків)