«Львів» розгромив у гостях «Родину-Ліцей»

Жіноча команда професійного футбольного клубу «Львів» здобула впевнену гостьову перемогу над костопільським ФК «Родина-Ліцей» у межах 14-го туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги.

Команда Сергія Сапронова вважалася фаворитом цього протистояння, до того ж «синьо-золоті левиці» прагнули реабілітуватися за прикру поразку у півфіналі Кубка України від «Восходу» з Херсонської області.

Протягом звітної гри львів’янки мали відчутну перевагу над суперницями, яку вдалося втілити у гол вже на 12-й хвилині – в другій грі поспіль у чемпіонаті відзначилася Араужо. Цікаво, що бразилійка мала ще дві вбивчих нагоди для збільшення переваги гостей у рахунку, проте м’яч, немов зачарований, оминав сітку воріт. Під час однієї з атак Араужо не використала вихід сам-на-сам із воротарем, а трохи згодом дивом не поцілила у площину з кількох метрів.

Усе що, не вдалося реалізувати у першій половині зустрічі, «містянки» перенесли на другу 45-хвилинку. На 56-й хвилині Яруш та Амброзіо організували швидку контратаку, яку влучним пострілом завершила бразильська футболістка. Під завісу поєдинку розгром суперниць довершила Петрик, яка відгукнулася на вертикаль від Галан за голови захисникам і остаточно розставила усі крапки над «і» – 3:0.

«Рахунок – по грі, наша команда була значно сильнішою за суперниць. На жаль, забили усього три м’ячі, але добре що залишили власні ворота у недоторканності. Головне, що є результат. Приємно, що у гру після важкої травми повернулася Олівейра, якій сьогодні важливо було зіграти хоча б кілька хвилин з точки зору психології. Вона навіть взяла участь у потенційно гольовій атаці, яку, щоправда, дівчата не довели до пуття. Тепер будемо два тижні готуватися до домашньої зустрічі з «Єдністю-ШВСМ». Після поразки у Кубку ми ще більше налаштовані на боротьбу за третє місце у чемпіонаті», – сказав після гри головний тренер жіночої команди «Львова» Сергій Сапронов.

14-й тур Вищої ліги серед жіночих команд

4 травня. 17:00. м. Березне, ст. «Колос»

Арбітр – Олег Вангела (Івано-Франківська обл.)

Асистенти арбітра – Віталій Глуханик (Івано-Франківська обл.), Петро Микитин (Івано-Франківська обл.)

Четвертий арбітр – Інна Вакулко (Рівненська обл.)

Спостерігач арбітражу – Віктор Кравченко (Львів)

«Родина-Ліцей» (Костопіль) – ПФК «Львів» (Львів) – 0:3 (0:1)

Голи: Араужо (12), Амброзіо (56), Петрик (84)

Попередження: Канарська (79)

«Родина-Ліцей»: Чорна – Котик, Будник, Баліна (Котовець, 68), Костюченко (Калічинська, 76), Канарська, Руда, Щур (Шмандровська, 80), Старухіна, Годунко, Мущенська

Головний тренер: Василь Мамчук

«Львів»: Славич – Мостова (Лукач, 72), Ольховська, Зезюкіна, Гриценок, Яруш, Перейра, Галан, Петрик (Олівейра, 87), Араужо (Сена, 69), Амброзіо

Головний тренер: Сергій Сапронов