«Львів» стартував із розгромної перемоги на «Футбольній весні – 2019»

Жіноча команда професійного футбольного клубу «Львів» із перемоги розпочала свої виступи на «Футбольній весні – 2019». У матчі-відкритті змагань серед найсильніших жіночих клубів України «синьо-золоті леви» впевнено розібралися із командою «Родина-Ліцей» з Костополя.

«Львів» окреслив свою перевагу із самого стартового свистка. «Містянкам» знадобилося усього дві хвилини, щоб відкрити рахунок у зустрічі. Атака лівим флангом завершилася виходом на ударну позицію бразилійки Араужо, яка знаходиться на перегляді у клубі. Потенційний новачок львівського клубу випередила на виході воротаря і відправила м’яча у сітку воріт.

Спритна бразилійка мала нагоду відсвяткувати дубль, але на 16-й хвилині голкіпер «Родини-Ліцей» виграла у неї очну дуель, нівелювавши загрозу біля власних воріт.

Львів’янки продовжували грати «першим номером» на футбольному полі. Галан вертикальним пасом вивела на оперативний простір Амброзіо, але Камілі забракло майстерності, щоб переграти стражницю воріт суперниць. І все ж на 22-й хвилині Амброзіо відзначилася голом, потужним ударом з 12-ти метрів не залишивши жодних шансів Чорній.

Після перерви гра стала спокійнішою, адже рахунок влаштовував господарок змагань, а костопільський колектив не відзначався успішністю у комбінаційному футболі. «Львову» ж вдалося забити втретє і поставити переможну крапку у дебютному протистоянні змагань. У середині другого тайму Перейра скористалася фланговою передачею Петрик і довела рахунок до розгромного – 3:0.

«Виграли – і добре. Дівчата старалися, було видно бажання, забили хороші мячі. Але якість гри ще залишає бажати кращого. Наразі по усіх позиціях є питання. Зараз потрібно відновити дівчат, щоб вони підійшли у повній готовності до гри із «Ятранню-Берестівець». Зазначу, що це лише перші матчі, і тому поки рано робити якісь висновки стосовно ігрової форми учасників турніру. «Житлобуд-1» і «Житлобуд-2» також особливо не вразили грою, хоч і перемогли. Тому усе найцікавіше – ще попереду», – висловив свою думку головний тренер жіночої команди ПФК «Львів» Сергій Сапронов.