«Львів» та «Маріуполь» розсудить Олександр Дердо

Призначено офіційних осіб на матч 32-го туру Favbet Ліги, в якому ПФК «Львів» на власному полі прийме «Маріуполь». Матч відбудеться в неділю, 19 липня.

Цей матч довірили обслуговувати бригаді арбітрів на чолі з Олександром Дердо (Чорноморськ). Асистентами арбітра будуть Ярослав Трехліб (Дніпро) та Володимир Жарий (Павлоград, Дніпропетровська область). Четвертий арбітр – Геннадій Серпутько (Одеса). Спостерігач арбітражу – Сергій Лисенчук (Київ). Делегат УАФ/офіцер безпеки УАФ – Тарас Клим (Івано-Франківськ).

Олександр Дердо в цьому сезоні двічі працював на матчах за участі ПФК «Львів». В обох випадках він був четвертим арбітром. Вперше це було в 10-у турі УПЛ, коли «синьо-золоті леви» вдома приймали «Зорю» (матч закінчився внічию 0:0). Вдруге він працював на матчі в 14-у турі Favbet Ліги. Тоді «Львів» виявився сильнішим за «Ворсклу», перемігши полтавчан в себе вдома 2:0.

Нагадаємо, матч «Львів» – «Маріуполь» відбудеться в неділю, 19 липня. Початок зустрічі о 17:00. Це буде остання гра для команди в цьому сезоні.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »