Наступний матчU-19 ”Карпати” – ”Львів”/25/10/2019

«Львів» U-19 із поразки розпочав виступи на Меморіалі Юста-2019

Команда «Львова» серед гравців віком до 19 років із поразки стартувала на XX традиційному турнірі пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, поступившись 26 січня на львівському стадіоні «Сокіл» «Старту» з Зимної Води.

Підопічні Олега Колобича забили швидкий гол – на 7-й хвилині зустрічі відзначився Петро Мельничук. Перед самою перервою нападник суперників Назар Сенишин відновив рівновагу.

Після відпочинку наставник «синьо-золотих левів» вирішив переглянути в грі футболістів 2002 року народження а також гравців, що знаходяться на перегляді у львівському клубі. До того ж, дали про себе знати різниця у віці, досвіді, а також фізичній силі та витривалості учасників матчу.

«Старт», який торік став чемпіоном Львова і де виступає чимало досвідчених гравців із Прем’єр-ліги Львівщини, переважав юнаків «Львова» за грою і забив вирішальний гол. У середині другого тайму відзначився Степан Гірський – 1:2.

Відзначимо, що 29 січня «Львів» U-19 проведе контрольний матч з дублем львівських «Карпат». Матч відбудеться о 14:00 на «Соколі».

«Це була фактично перша гра команди U-19 у нинішньому складі. З минулорічного колективу залишилися усього декілька виконавців, які, сподіваюся, стануть лідерами оновленого колективу.

У першому таймі непогано протистояли «Старту», а у другій половині зустрічі команда підсіла, чим суперники і скористалися. Але результат – не головне. Хотіли побачити, на що здатні гравці 2001-2002 років народження, а також ті, хто знаходяться у нас перегляді.

Трохи згодом будемо потроху звужувати наш склад до оптимального, який тренуватиметься вже у дворазовому режимі і увійде до весняної частини сезону 2018/2019», – зазначив після поєдинку керманич «Львова» U-19 Олег Колобич.

Меморіал Юста-2019

Група 2. Матч 1

«Львів» U-19 – «Старт» (Зимна Вода) – 1:2 (1:1)

Голи: Мельничук (7) – Сенишин (45), С. Гірський (60)

«Львів» U-19: Денега (Малий, 46) – Григоращук, Чиж (гравець на перегляді, 80), Малець, Брама (Токар, 46; Комарець, 75), Вовкун, Гросу (Матусевич, 46; Пінчук, 70), Демків (гравець на перегляді, 70), Мельничук (гравець на перегляді, 46; Боберський, 80), Дмуховський (Хитрень, 46; гравець на перегляді, 70), Шута (Кіт, 46; Білик, 65; Савран, 80)

«Старт»: Лазарський – Стадницький, Гурський, Білий, Т. Гірський, С. Гірський (Підвірний, 70), Сучман, Гудима, Шарабура, Личак (Свінціцький, 90), Сенишин