Наступний матч”Львів” – ”Дніпро-1”/07/06/2020

«Львів» U-21 зіграв нічию в однолітками з «Карпат»

Гравці молодіжної команди «Львова» провели черговий спаринг під час підготовки до другої половини сезону. Цього разу команда протистояла «Карпатам» U-21.

Попри численні нагоди забити у першому таймі (в одній з атак лише хрестовина врятувала «Карпати» від пропущеного голу після удару Філіпе), на перерву команди пішли без забитих голів. А у другій половині зустрічі гості вийшли вперед. Та Вичижанін, який не реалізував свій момент у першому таймі, таки зумів відзначитися у цій грі та принести команді нічию.

«Грали добре. Мали в першому таймі гольові нагоди. Натомість не дали супернику нічого створити біля наших воріт. Виконали установку на гру, але підвела реалізація. Та й самі пропустили дещо курйозний гол. Також хочеться від декого бачити більше креативу. Будемо над цим працювати», – прокоментував цю гру головний наставник «Львів» U-21 Віталій Шумський.

Львів U-21 – Карпати U-21 – 1:1

Гол: Виижанін

Склад ПФК «Львів» U-21: Гарапа, Григоращук, Медведєв, Савашко, Вовкун, Пентелейчук, Вичижанін, Ременяк, Шута, Філіпе та гравець на перегляді.

У другому таймі виходили Олексів, Клебер, Демків, Кос та два гравці на перегляді.

Попереду на гравці очікує ще один спаринг – в понеділок, 10 лютого. Після цього футболісти отримають два дні вихідних. Команда збереться вже 13 лютого та приступить до тренувань. 17 лютого – ще один спаринг.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »