Наступний матчU-19 ”Карпати” – ”Львів”/25/10/2019

«Львів» у меншості втримав нічию у матчі з «Зорею»

Професійний футбольний клуб «Львів» вдома у меншості зумів зберегти ворота «сухими» у матчі із луганською «Зорею» в межах 10-го туру чемпіонату України серед команд Favbet Ліги сезону 2019/20.

В’язке поле змусило команди вибудовувати свою гру шляхом довгих передач, а сам матч розпочався з перепасовувань у центрі поля. На 11-й хвилині, після боротьби біля свого майданчика, отримав ушкодження  Квасний. Він не зміг продовжити гру, а замість нього на полі з’явився Гончар.

Господарі не поспішали в атаку, і за перші півгодини гри можна нарахувати лише кілька моментів, коли м’яч перетинав центр поля в напрямку до володінь «Зорі». Підопічні Скрипника досягли успіху під час розіграшу чергового стандартного положення в середині першого тайму. Вернидубу вдалося головою переправити м’яч у сітку, проте арбітр зафіксував положення поза грою.

Ніщо не віщувало біди для «Львова», але на 35-й хвилині Педро не впорався з власними емоціями, і на провокацію суперника відповів непристойним жестом. Вилучення для гравця  було неминучим. «Синьо-золотим левам» нічого не залишалося, як засісти в захисті, тому перший тайм закінчився з «сухими» нулями на табло.

У другому таймі «Зоря» заволоділа перевагою і мала декілька гострих моментів біля воріт львів’ян. На 57-й хвилині Юрченко довго вовтузився з м’ячем перед воротарським майданчиком, після чого потужно пробив у поперечину.  Навіть після рикошету від газону круглий не опинився в сітці господарів. А на останній хвилині основного часу Будковський з декількох метрів в підкаті замикав передачу, але не зумів пробити Сарнавського.

Більше в цей вечір команди нічого продемонструвати не змогли біля обох воріт. «Зоря» не зуміла в більшості дотиснути «Львів», через що втратила можливість здобути три очки. А підопічні Володимира Мазяра зуміли перервати невтішну серію в Favbet Лізі та додали до свого активу одне очко.
ПФК «Львів» йде на двотижневу перерву у піднесеному настрої, завдяки самовіддачі і підтримці рідних трибун. У наступному турі на «синьо-золотих левів» очікує номінально гостьовий поєдинок проти «Карпат».  «Львівське дербі» відбудеться у суботу, 19-го жовтня, о 14:00.