Наступний матч”Львів” – ”Дніпро-1”/06/06/2020/Стадіон "Україна"

«Львів» у Туреччині: підготовка до спарингу з «Земуном»

Дванадцятий день роботи «Львова» на першому тренувальному зборі у Туреччині ознаменувався двома тренуваннями, спрямованими на підготовку команди до третього контрольного матчу із сербським «Земуном».

У першій половині дня «синьо-золоті леви» комбінували фізичні вправи із ігровим тренуванням, на якому підопічні Юрія Бакалова моделювали різноманітні ігрові ситуації та відшліфовували у них свою технічну майстерність.

А після обіду львівський колектив поділився на дві групи та займався з помічником головного тренера Віталієм Шпанюком у тренажерній залі. Разом з основною групою футболістів працював і захисник Сергій Воронін, якій не брав участі в останній товариській грі «містян» проти чеського «Баніка».

«Було невелике ушкодження з коліном, яке зреагувало на великі навантаження на зборі. Так що мені дали пару днів паузи на відновлення. Зараз вже тренуюся разом з усіма. Уся команда наразі знаходиться під серйозними навантаженнями. Важко, але перші збори після перерви завжди є такими. Всі хлопці розуміють, що так потрібно, щоб підготуватися до вирішальних матчів чемпіонату. Нас чекають чотири дуже важливих гри, так що ми працюємо в поті чола», – зазначив найкращий асистент «Львова» у поточному сезоні. Нагадаємо, на рахунку Вороніна – 3 гольові передачі.

Ввечері на львів’ян очікувало заняття вже теоретичного характеру – тренерський штаб готує команду до завтрашньої, вже третьої на першому зборі, контрольної зустрічі із сербським «Земуном».

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »