Наступний матчU-21 ”Шахтар” – ”Львів”/21/11/2019

«Львів» завершив турецький збір нічиєю з «Пхохан Стілерс»

В останньому контрольному матчі другого тренувального збору у Туреччині ПФК «Львів» зіграв внічию із південнокорейським «Пхохан Стілерс».

Цікаво, що четверта команда елітного дивізіону чемпіонату Південної Кореї до цієї пори вже зустрічалася з українцями на зборах, здолавши опір «Маріуполя» з рахунком 3:2. Але львів’яни виявилися міцнішим опонентом для п’ятикратного чемпіону корейської Кей-Ліги.

На початку матчу «синьо-золоті леви» опинилися у ролі наздоганяючих, пропустивши гол на 5-й хвилині гри.

Однак, команда Юрія Бакалова не знітилася і протягом усього ігрового часу спарингу шукала шляхи до воріт суперників. Як наслідок, на 80-й хвилині один з гравців, яких переглядає львівський клуб, заробив право на пробиття 11-метрового удару. Пенальті впевнено реалізував Бруно – 1:1.

Далі на команду чекає вихідний і два тренувальних дні, а 20 лютого «містяни» повернуться до України.

Нагадаємо, 23 лютого «Львів» прийме у межах 19-го туру чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 років одеський «Чорноморець».