«Львів» завершив турецький збір мировою із «Динамо» (Батумі)

У суботу, 6 лютого, відбувся заключний спаринг «синьо-золотих левів» у рамках зимових зборів. Наша команда у Белеку протистояла грузинському «Динамо» (Батумі).

Добіг свого завершення другий етап підготовки «городян» до відновлення офіційного сезону. Нагадаємо, протягом майже двох тижнів підопічні Віталія Шумського перебували у турецькому місті Белеку, де відбувався тренувальний процес та спаринги.

Останньою контрольною зустріччю львів’ян став поєдинок з віцечемпіоном Грузії – батумським «Динамо». Перед безпосереднім стартом протистояння навіть підсвідомо футболісти «Львова» прагнули зіграти якомога краще. Як би там не було, а такі насичені збори хотілося завершити на мажорній ноті.

Опісля стартового свистка арбітра стало зрозуміло, що на полі боротьби точно не бракуватиме. Гарячі грузинські хлопці впевнено йшли у єдиноборства та навіть не збиралися зайвий раз забирати ніжку в ігрових зіткненнях. Можливий брак у техніці «Динамо» нівелювало бажанням та самовіддачею. «Львів», своєю чергою, методично намацував підходи до воріт суперників. Ключик до воріт кавказців вдалося віднайти близько 30 хвилини матчу. Саме тоді «городяни» вибігли у стрімку контратаку. Завершувалося усе бразильською співпрацею. Алваро асистував, Ренан забивав. Наприкінці тайму у підопічних Шумського було ще декілька натяків на небезпеку поблизу чужих володінь, але нічим аргументованим вони так і не завершились.

У другому таймі гра була якщо не рівною, то принаймні близькою до такої. Активніше почали діяти грузини, яким, до слова всередині другої половини протистояння таки вдалося відзначитись. Гол до свого активу записав Панцулая. Надалі було чимало гри у центрі поля. Було помітно, що колективи зайвий раз не хотіли ризикувати, вибігаючи у масовані атаки. Під завісу дуелі, тим не менш, свою грандіозну нагоду вирвати перемогу втратив «Львів». «Синьо-золоті леви» організували класну комбінацію, яку от-от мав результативно підсумувати Нич. Втім, останньому у вирішальний момент завадив партнер по команді Романчук. До фінального свистка рахунок у зустрічі так і залишився нічийним.

1:1 – «Львів» на зимових зборах не знав смаку поразок.

«Звісно, приємно, що за такий насичений період підготовки жодного разу не програвали. Втім, на мою думку, не це є найважливішим підсумком наших турецьких зборів. Найголовніше те, що вдалося виконати запланований обсяг роботи та повернутися до ігрового ритму. Окрім того, на щастя, вдалося обійтися без травм. Збори починалися для нас не надто хорошими погодніми умовами, але тренування, поміж тим, відбувалися за графіком. Згодом у Белеку випогодилося і все минало за максимально комфортної погоди. Тішить те, що нам вдалося провести дуже хороші спаринги. Відчули змагальний процес як належить. Загалом, збори оцінюю високим балом. Попрацювали дуже добре. У неділю повертаємося додому, а в понеділок команда матиме один вихідний. До матчу з «Минаєм», скоріш за все, готуватимемось на Закарпатті, адже у Львові прогнозують не надто сприятливі погодні умови», – зазначив в.о.головного тренера «Львова» Віталій Шумський.

Склад «Львова»: Ільющенков (Серватяк, 70), Ременяк (Якімець, 65), Лобай, Крушинський, Комарець (Бусько, 65), Фране (Романчук, 65), Довгий, Грисьо (Топчій, 70), Алваро (Нич, 65), гравець на перегляді (Казлаускас, 70), Ренан (Захарків, 70)

Заміна: Костик, Махмутовіч, Міхоубі, Брікнер, Сабіно, Шина

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »