Наступний матчU-21 ”Шахтар” – ”Львів”/21/11/2019

«Львів» зазнав домашньої поразки від «Шахтаря»

Професійний футбольний клуб «Львів» зазнав домашньої поразки від донецького «Шахтаря» у матчі 4-го туру «Favbet Ліги» сезону 2019/2020.

Вперше з травня 2018 року поза грою команди у чемпіонаті України опинився захисник Володимир Адамюк. Його місце на позиції правого захисника зайняв дебютант «Львова» Ігор Гончар. Також на протистояння із чинним чемпіоном України Богдан Блавацький максимально наситив центральну зону, кинувши у бій одразу трьох опорних півзахисників – Мартана, Сабіно та Приймака.

«Львів» обрав обережну концепцію ведення гри, зі стартового свистка не даючи «Шахтарю» знаходити вільні зони на своїй половині поля. Донеччани мали беззаперечну перевагу у володінні м’ячем, проте майже не турбували Сарнавського у воротах. Вперше Богдан вступив у гру на 13-й хвилині, коли без жодних проблем впорався із дальнім ударом Патріка.

Майже півгодини «Шахтар» безрезультатно грав «першим номером», так і не створивши «Львову» серйозних проблем у власних володіннях. Але на 27-й хвилині пролунав тривожний дзвіночок, коли «синьо-золотим левам» стала у нагоді стійка. Марлос віддав на Мораєса, Жуніор пробив в ближній кут, але влучив у каркас воріт.

Гол прийшов у результаті необачності під час захисного стандарту. Матвієнко під час подачі кутового «Шахтар» скинув м’яч головою на дальню стійку, де ніхто з «містян» не завадив Дентіньо відкрити рахунок у поєдинку.

Одразу після пропущеного голу «Львів» на короткий проміжок часу перевів гру на протилежну половину поля і двічі довів свої атаки до завершальних ударів. Педро змістився у центр з правого флангу у центр і пробив – Пятов був на місці. У наступній атаці воротар «Шахтаря» врятував свою команду після небезпечного удару Ренана з 15-ти метрів.

Невдовзі «Шахтар» вдруге досяг успіху. Ісмаїлі прийняв м’яч з глибини і прострілив з лівого флангу. Марлос пробив і зробив рахунок 2:0 на користь «гірників».

Після перерви темп гри знизився: «Шахтар» зменшив оберти і сконцентрував увагу на захисті, «Львів» почав вигравати підбори у центральній зоні і намагатися позиційно атакувати ворота суперників. Але саме «Шахтар» був ближчим до ще одного забитого голу. Щоправда, Сарнавський потягнув удар з пенальті від Патріка за інтерпретований арбітром фол Мартана у штрафному проти Кривцова.

Протягом другої половини зустрічі «Шахтар» також встиг зробити дві вимушені заміни, коли травми отримали автор першого голу Дентіньо, а також Піхальонок, який встиг відіграти на полі усього десять хвилин.

Арбітр компенсував 5 хвилин до основного часу гри, однак рахунок у зустрічі більше не змінювався. «Шахтар», як і рік тому на «Україні», обіграв «Львів у два м’ячі.

4 тур чемпіонату УПЛ
18 серпня. 19:30. м. Львів, ст. «Арена Львів»

Арбітр –  Віктор Копієвський (Кропивницький)
Асистенти арбітра – Олександр Войтюк (Запоріжжя), Андрій Скрипка (Кропивницький)
Четвертий арбітр – Дмитро Кутаков (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу – Сергій Цимбал (Суми)