«Львів» зіграв з «Маріуполем» у нічию

Новий сезон 2021/22 у VBET лізі ФК «Львів» відкрив домашнім матчем з ФК «Маріуполь». За підсумками протистояння «синьо-золоті леви» зіграли з приазовцями 1:1.

Активніше увійшли до першої гри у чемпіонаті саме «містяни». Підопічні Анатолія Безсмертного на правах господарів більш жваво діяли попереду та почали випробовувати слабкі місця у захисті приазовців. На перших хвилинах небезпечно головою пробивав Нич, але м’яч полетів вище воріт. За таких обставин доволі нелогічним видався перший гол у поєдинку: м’яч на рахунку маріупольця Кулакова.

На 9 хвилині нападник опинився зовсім неприкритим на лінії воротарського майданчика та реалізував класний асист від Топалова. Однак «Львів» продовжив діяти першим номером та створювати гольові моменти. Найчастіше у центрі уваги опинявся Шина, який у цьому протистоянні виконував роль капітана. Бразилець двічі поспіль отримував м’яч у штрафному майданчику гостей. Свої спроби втілити у бодай один гол півзахисник так і не зумів.

«Містяни» продовжили бути наполегливими та вже на 32 хвилині змусили власних фанатів радіти. Ернест на могутньому корпусі протягнув м’яча по флангу та подав одразу з-під декількох опонентів. У штрафній зоні найбільш стрибучим був Ременяк, який ударом головою повернув паритетний рахунок у зустрічі.

До завершення першого тайму у «Львова» було ще декілька перспективних нагод для взяття воріт. Зокрема, удар Ернеста головою: ганець пробивав після подачі з кутового. Кудрик опинився у потрібному місці в потрібний час та небезпеку ліквідував. Команди пішли на перерву з нічиєю на табло.

На старті другого тайму Ернест продовжував тероризувати правий фланг захисту приазовців та своїми проходами постійно створював загрозу воротам «Маріуполя». Підомічні Маркевича метушились в зоні оборони, але оговтались та почали вирівнювати ситуацію на полі ближче до 60 хвилини.

Було чимало жорсткої чоловічої боротьби та позиційних зіткнень. В одному з епізодів реальну нагоду відзначитись мали гості, але на останньому рубежі Якімець у відчайдушному підкаті вибив м’яча з-під ніг Очеретька.

Надалі гольових нагод було обмаль. Невеликою перевагою у заключні хвилини володів «Маріуполь». Наприкінці Микицей взагалі міг виривати перемогу для своєї команди, але з вигідної позиції пробив вище воріт. Відповів на такі зазіхання своїм фінальним ривком Ернест, але з кута воротарської зони вирішив віддавати передачу, а не бити. Маріупольці відбилися. Після цього пролунав свисток арбітра.

1:1 – «Львів» з «Маріуполем» розписали мирову у стартовій дуелі нового чемпіонату.

VBETліга. 1 тур

23 липня. 19:30

м. Львів. Стадіон «Арена Львів»

Арбітр матчу: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Віктор Нижник (Вінниця), Олександр Холодинський (Харківська обл.)

Четвертий арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

Спостерігач арбітражу: Ігор Хіблін (Хмельницький)

Делегат УАФ: Сергій Задорожняк (Чернівці)

«Львів» – «Маріуполь» – : (1:1)

Голи: Ременяк, 32 Кулаков, 9

Попередження: Фране, 58, Ернест, 90+5 Мишньов, 14, Микицей, 73

«Львів»: Костик, Романчук, Крушинський (Семенів, 85), Якімець (Зозуля, 82), Брікнер (Політило, 87), Ернест, Фране, Шина (к), Ременяк (Махмутовіч, 82), Бусько, Нич (Міхоубі, 85)

Запасні: Ольховий

Головний тренер: Анатолій Безсмертний

«Маріуполь»: Кудрик, Стасюк, Чоботенко, Микицей, Меліченко (Кащук, 55), Чех, Мишньов (к) (Хромей, 80), Петерман (Очеретько, 60), Топалов, Горбунов, Кулаков (В’юнник, 80)

Запасні: Турбаєвський, Драмбаєв, Удод, Плакса, Микитишин

Головний тренер: Остап Маркевич

Нагадаємо, що минулий чемпіонат «містяни» завершили на 8 сходинці.

Напередодні нового сезону підопічні Анатолія Безсмертного провели насичені збори, змінили лого та запросили декілька досвідчених виконавців.

Міжсезоння для львів’ян видалося доволі продуктивним, а старт нового розіграшу УПЛ – багатообіцяючий. Вже наступної п’ятниці, 30 липня, «Львів» буде екзаменувати донецький «Шахтар».