«Маріуполь» більше хотів добитися нічиєї, ніж «Львів» – виграти»

Гравці ФК «Львів» Богдан Сарнавський та Артур Западня прокоментували нічийний результат у грі 17-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги з «Маріуполем».

Богдан Сарнавський: «У такий холодний день зіграли для уболівальників. Футбол – це голи. Думаю, сьогодні їх було більш ніж достатньо. Обидві команди проявили характер, забили чотири м’ячі. Заробили по очку до власних скарбничок.

Напевно, ми більше розчаровані результатом, оскільки вели по ходу зустрічі два рази. Але гра була рівна. Як ми могли забити третій м’яч, так і наші суперники.

Перший пропущений м’яч? Таке буває, трапляються несподівані рикошети. Все вирішують долі секунди. Я пішов вліво, а м’яч – вправо. Це футбол, нічого не поробиш».

Артур Западня: «Хороша вийшла гра. Напевно, нічия – закономірний результат. Як ми могли виграти, так і у суперників були можливості для цього. «Маріуполь» – хороша команда. Мабуть, вони трохи більше хотіли добитися нічиєї, ніж ми виграти.

Гольова передача на початку гри? Ми награємо такі комбінації на тренуваннях. Бруно добре відкрився, а у мене вийшла непогана націлена передача.

Шанси на першу «шістку» у нас ще є. Але потрібно вигравати кожну наступну гру».

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »