Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Дніпро-1”/23/10/2020

Мірча Луческу: «Добре, що ми виграли цей складний матч»

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Динамо» (Київ) Мірчі Луческу після гри з ПФК «Львів». Столична команда перемогла з рахунком 3:1.

– Чотири заміни, які Ви зробили в перерві, були пов’язані з Вашою оцінкою гри в першому таймі чи це початковий план?

Так, заміни були заплановані. Багато зусиль було витрачено у грі з АЗ і ще належить провести інший єврокубковий поєдинок. Власне тому, я вирішив дати по 45 хвилин гравцям, щоб вони були в тонусі. Природно, що їхній вихід додав якості, швидкості і нового імпульсу.

– Ця перемога, погодьтеся, коштувала Вам багато нервових клітин. Що не вдалося з Вашої установки, особливо в першому таймі?

– Перш за все, шість нових гравців і, звичайно, це дуже багато для відносин на полі. Зовсім різні гравці, дуже складно вписуватися у гру. Я їм повинен довіряти, багато хто з них пропустив збір перед початком чемпіонату. Я їм повинен був надати цей час. Окрім того, вони не грали в те, у що ми домовлялися. Вони грали в інший футбол, у другому таймі вийшли інші футболісти, і вони почали діяти правильно. Я їм говорив, що команда суперника пресингує, грає один в один для того, щоб піти з-під цього пресингу. Потрібно було грати довгими передачами.

У другому таймі 4-5 разів зіграли і одразу з’явилися моменти біля чужих воріт. На жаль, наші крайні захисники не змогли використати флангові зони в першому таймі. Я їм казав, що там буде вільний простір і ми повинні його використовувати. На жаль, нам це не вдалося. Я тому і поставив Кендзьору і Миколенка на флангах, щоб вони допомагали нам в атаці. Миколенко це робив краще і частіше. Втім, він приймав неправильні рішення в останньому відрізку. У нього теж було два моменти у штрафному майданчику. У першому таймі ми багато імпровізували, не робили те, про що домовлялися. У другому таймі наша команда грала в інший футбол, з’явилися моменти, голи, і ми виграли цей складний матч.

– Як оціните сьогодні гру Циганкова і чи готовий він до матчу з “Гентом”?

– Він зіграв дуже добре, і я після матчу запитав, як його самопочуття. Залишається дивитися, як далі воно буде.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »