Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Зоря”/26/09/2020

Не опускаємо голову, маємо ще дві гри

Футболісти ПФК «Львів» Дмитро Пентелейчук та Богдан Сарнавський прокоментували нульову нічию із луганською «Зорею» у матчі 30-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

Дмитро Пентелейчук: Думав, що буде трохи легше дебютувати за головну команду. Але відчувався певний мандраж перед виходом на заміну. Тренер сказав, що потрібно втримати рахунок і зіграти максимально прагматично. Зберегти м’ячі у складних ситуаціях, щоб команді було легше. Можна було зіграти простіше, було пару епізодів, в яких можна було зберегти м’яч, а не лізти на суперників. Але буду працювати, а далі вже тренер вирішуватиме, чи гідний я місця в цій команді.

Богдан Сарнавський: Радий, що не пропустили сьогодні, що зберіг ворота на замку. Для воротаря це завжди важливо. Намагаюся робити свою роботу на «відмінно». Так, сьогодні не вдалося виграти. Але ми не опускаємо голову, маємо ще дві гри, в яких битимемося до кінця.

«Динамо» та «Шахтар»? З такими командами завжди приємно грати, показувати себе і викладатися на максимум на футбольному полі.

Інформація про те, що клуб може зникнути? Це все чутки. Крім посмішки і сміху ця інформація нічого більше не викликає.

Інформаційна служба ПФК “Львів”

Залишити коментар

Translate »