Обирай автора найкращого голу ПФК «Львів» у травні!

Стартує голосування за автора найкращого голу ПФК «Львів» за підсумками травня 2019 року. Вболівальники можуть проголосувати за найкрасивіший, на їх думку, гол «синьо-золотих левів» та визначити автора найкращого взяття воріт суперників на офіційних сторінках клубу у соціальних мережах Facebook та Instagram!

Серед номінантів на звання «Автор найкращого голу травня»:

Гол Педро у ворота «Олександрії»

Гол Алваро у ворота «Динамо»

Залишайте свої голоси у коментарях під цією публікацією у Facebook та Instagram (один користувач – один голос за конкретний гол) та отримайте можливість виграти подарунок – клубну кепку! Володаря призу буде визначено за допомогою онлайн-сервісу random.org після завершення голосування.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Обирай автора найкращого голу ПФК «Львів» у травні та вигравай клубну кепку! Стартує голосування за автора найкращого голу ПФК «Львів» за підсумками травня 2019 року. Вболівальники можуть проголосувати за найкрасивіший, на їх думку, гол «синьо-золотих левів» та визначити автора найкращого взяття воріт суперників на офіційних сторінках клубу у соціальних мережах Facebook та Instagram! Серед номінантів на звання «Автор найкращого голу травня»: Гол Педро у ворота «Олександрії» https://youtu.be/nkQh-acgqZE Гол Алваро у ворота «Динамо» https://youtu.be/i6r9yemwBVc Умови конкурсу: 1️⃣ Залишайте свої голоси у коментарях під цією публікацією (один користувач – один голос за конкретного гравця) 2️⃣Вподобати сторінку ПФК “Львів” у інстаграмі; Володаря призу буде визначено за допомогою онлайн-сервісу random.org після завершення голосування. Залишайте свої голоси у коментарях під цією публікацією у Facebook та Instagram та отримайте можливість виграти подарунок – клубну кепку! Голосування за найкращого гравця львівської команди у квітні триватиме до 6 червня включно!

Допис, поширений PFC Lviv (@fclviv)

Голосування за найкращого гравця львівської команди у травні триватиме до 6 червня включно!

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »