Наступний матч”Львів” – ”Колос”/14/12/2019

Офіційна позиція ФК «Львів»

1 листопада 2018 року стало відомо, що уряд Російської Федерації випустив постанову про застосування спеціальних економічних заходів по відношенню до України, яка своїми «недружніми», на думку РФ, діями змусила її піти на цей крок.

У цьому списку є й людина, яка очолює український футбол та опікується розвитком Гри Мільйонів у нашій державі – президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

У зв’язку з цим, ФК «Львів» висловлює абсолютну підтримку керманичу ФФУ, що очолює головний футбольний орган України протягом останніх трьох з половиною років.

Цього часу вистачило для того, щоб пересвідчити мільйони вболівальників – український футбол крок за кроком прямує у напрямку прогресу та майбутніх звершень. Реформа професіонального футболу, розвиток дитячо-юнацького та масового футболу, розбудова по всій країні спортивної інфраструктури для того, щоб наші діти коли завгодно та будь-де мали можливість безперешкодно займатися улюбленою грою з м’ячем.

Плідна співпраця ФФУ на чолі з Павелком та УЄФА і ФІФА призвели до того, що навесні цього року Київ на найвищому рівні прийняв фінал найпрестижнішого континентального клубного турніру – Ліги чемпіонів УЄФА. Більше того, ФФУ не зупиняється на досягнутому, і вже наразі Харків претендує на організацію Суперкубка УЄФА у 2021 році!

Навряд чи зараз в Україні знайдеться людина, яка б за допомогою футболу, найпопулярнішого спортивного видовища, зробила більше для єднання мільйонів людей у нашій країні. Аби спорт, як і усі сфери життя нашої нації, рухалися лише вперед і ставали приводом для гордості серед майбутніх поколінь!

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »