Олександр Хацкевич: «В діях гравців було багато браку в простих ситуаціях»

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі 31-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги над ПФК «Львів».

«Складна гра. У плані того, що в наших діях було багато браку в простих ситуаціях. Так, ми говорили хлопцям взяти м’яч під свій контроль, але в першому таймі вони так захопилися цим контролем, що було мало гри вперед. Навіть при тому, що ми сьогодні грали в два нападники, Бєсєдін лише кілька разів отримав м’яч, Русин взагалі з м’ячем не зустрічався. Так що наша проблема в першому таймі було те, що ми не доставляли м’яч до воріт «Львова». При цьому пропустили гол: спокійно дозволили супернику прийняти передачу в нашому штрафному, після чого дозволили пробити по воротах. Ланцюжок помилок двох футболістів привела до голу.

Ми досить давно не могли собі дозволити грати в два нападаючих. Тому сьогодні десь хлопцям не вистачало взаємодії. Але ми ще будемо над цим працювати, зробимо необхідні акценти, щоб хлопці більше розуміли один одного на полі. Останній раз в два нападники ми грали ще минулого року. Так що до хлопців ніяких питань немає. Тим більше, що Бєсєдін свій момент реалізував. Та й у Русина в другому таймі теж була можливість, коли він взяв гру на себе», – зазначив на післяматчевій прес-конференції головний тренер киян Олександр Хацкевич.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »