Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Зоря”/26/09/2020

Олексій Михайличенко: «Гра проходила під нашу диктовку»

Головний тренер київського «Динамо» Олексій Михайличенко на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат матчу 13-го туру Favbet Ліги сезону 2019/2020 років.

– Напевно, немає сенсу довго коментувати цю гру. Тому що з одного боку, ми вийшли на матч дуже зарядженими на досягнення результату, завоювання трьох очок. А з іншого боку, позначилися пертурбації у нашого суперника – зміна головного тренера і тому подібне. У підсумку команда суперника не змогла чинити опір, наші футболісти були мобільнішими, швидшими, перевершували своїх опонентів в індивідуальній майстерності. Навіть після того, як ми залишилися вдесятьох, гра проходила під нашу диктовку. Звичайно, дуже радий за результат. При цьому фрагментами ми показували хорошу гру. Але в такому матчі отримувати червону картку – це велика ложка дьогтю. Максимальна віддача повинна бути в будь-якій грі і тренуванні, це головний принцип у футболі.

– Чи можна сказати, що ця перемога була на класі?

– Можна сказати, що клас наших гравців був вище як в атаці, так і обороні. Граючи вдесятьох, ми, по суті, не дали супернику створити моменти біля наших воріт і при цьому тримали нитки гри у своїх руках.

– Сьогодні забив Бєсєдін.

– Це радує. Він старається, робить величезний обсяг роботи. Форвард повинен забивати. Бєсєдін сьогодні це і зробив.

– Солю важко було грати. Це питання функціональної підготовки або йому складно підлаштуватися під гру команди?

– Фран не може знайти свою гру до кінця. Він намагається. Сьогодні важко оцінювати гру Соля, тому що вже в середині першого тайму ми опинилися в меншості, і пішла зовсім інша гра. А до цього на Солі ми заробили пенальті. Фізичні кондиції у нього в порядку. Йому весь час чогось не вистачає. Так було в матчі з «Карпатами», коли у нього не пішла гра. Але ми тоді замінили його не тому, що він був поганий, як і сьогодні. В обох цих матчах наші заміни були спрямовані на те, щоб щось змінити в малюнку гри. Опинившись сьогодні вдесятьох і маючи запас у два голи, потрібно було думати, як побудувати гру в меншості. Так що заміна Соля була тактичною. Вилучення змінило всі наші плани на гру. Ми планували зовсім інші заміни. Планували одним футболістам надати ігрову практику, а іншим дати перепочинок. Але, на жаль, що сталося, те сталося.

– Чи прояснилася ситуація з термінами відновлення Буяльського та Кадара?

– Сподіваємося, що вони приєднаються до загальної групи на наступному тижні. Передбачати ризиковано, будь-який нюанс може все змінити, але ми сповнені оптимізму.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »