Наступний матч”Минай” – ”Львів”/13/02/2021

Остап Маркевич: Крім хорошого футболу, проявили ще й характер

Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Маріуполь» Остапа Маркевича після зустрічі з ПФК «Львів». Його підопічні на виїзді перемогли «синьо-золотих левів» з рахунком 3:1.

-Після перемоги завжди враження позитивні. Насамперед це підкріплено тією змістовною грою, яку продемонструвала наша команда. Сподобалася також наша робота з м’ячем у матчі зі «Львовом». Усі ці місяці у нас триває процес побудови команди, тому у попередніх поєдинках, наприклад, ми не завжди бачили те, чого хотіли. Особливо зауваження стосувалися контролю м’яча та гри в атаці. Можливо, сьогодні стався переламний момент, який додасть нам оптимізму. Ми бачимо, що клуб на правильному шляху. Тим паче, враховуючи ту непросту ситуацію із захворюванням на Covid-19. Було справді багато хворих, які от-от тільки розпочали тренування після карантину. Звичайно, усе це наклало також свій відбиток на фізичний стан футболістів. Втім, дуже задоволений тим, що, крім хорошого футболу у матчі зі «Львовом», ми проявили ще й характер. По суті, закінчували матч вдев’ятьох. Кірюханцев догравав поєдинок з травмою, Чех отримав вилучення. Загалом, втім, задоволений діями своїх підопічних.

– У попередньому турі, коли Ваша команда також у Львові протистояла «Руху», через хворобу ви були змушені спостерігати за матчем не з тренерського містка. Зі «Львовом» перебували уже на звичному для себе місці. Наскільки сильно хотіли повернутися до колективу, до виконання своїх прямих обов’язків?

-Звичайно, що дуже хотів. Не бути в команді для мене це, можна сказати, кара. Розумів, що десь усі хлопці є разом, тренуються, живуть, а сам ніяк до колективу долучитися не можу. Це важко усвідомлювати. Хочу, окрім того, відзначити, що мені приємно перебувати у якості тренера якраз у Львові. Вперше як наставник на такому гарному стадіоні. Це для мене дуже почесно і враження переповнюють.

-Другий тур поспіль граєте зі львівськими командами. Минулого тижня з «Рухом», зараз – «Львів». Втім, порівнювати ці дві гри не доводиться. На відміну від матчу зі «Львовом», у попередньому турі Ваша команда була сама на себе не схожа. Чому так?

-Ну це пов’язано, перш за все, з тим, про що я говорив. Деякі хлопці тільки напередодні матчу з «Рухом» отримали негативний результат тестування на коронавірус. Відповідно ніхто з них не тренувався. Було дуже важко в плані психологічному, бо пів команди було у Маріуполі, пів у Львові. Втім, завжди кажу, що за будь-яких обставин треба знаходити в собі ресурси для того, аби не опускати свою планку. Над тим якраз і будемо працювати.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »