Наступний матчU-19 ”Львів” – ”Ворскла”/31/10/2020/Стадіон Сокіл, Львів

ПФК «Львів» отримав відзнаки до 125-річчя львівського та українського футболу

Професійний футбольний клуб «Львів» взяв участь в урочистостях, що відбулися на «Арені Львів», присвячених святкуванню 125-річчя львівського та українського футболу.

З нагоди ювілею національного футбольного свята 14 липня у Львові відбулася низка урочистих подій: святковий захід біля стели у Стрийському парку, де неподалік 14 липня 1894 року вперше відбувся матч між командами товариства «Сокіл» Львова та Кракова, а також виставковий матч на «Арені Львів», в якому зірки львівських «Карпат» з рахунком 1:0 здобули мінімальну перемогу над зірками національної збірної України.

Після завершення гри, за якою спостерігали близько 5 тисяч прихильників футболу, відбулася церемонія вручення почесних відзнак та пам’ятних нагороди людям, які активно розвивають і популяризують футбол на Львівщині.

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко та голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко вручили відзнаку для президента ПФК «Львів» Богдана Копитка, яку отримав генеральний директор «синьо-золотих левів» Андрій Паньків.

Також нагорода дісталася й віце-президенту та очільнику дитячо-юнацької футбольної школи львівського клубу Роману Михайліву.

 


 

 

 

Залишити коментар

Translate »