Наступний матчU-21 ”Львів” – ”Колос”/13/12/2019

ПФК «Львів» поступається у матчі з «Динамо»

Професійний футбольний клуб «Львів» на виїзді зазнав поразки від київського «Динамо» в межах 13-го туру чемпіонату України серед команд Favbet Ліги сезону 2019/20.

«Динамо» активніше розпочало поєдинок, два хороші удари завдавали Соль і Гармаш і завдяки своїй активності кияни зуміли забити. Після класного пасу п’ятою Де Пени і подачі Миколенка у штрафній найрозторопнішим був Шапаренко, який головою переправив «сферу» у ворота «городян». Класна комбінація вдалася столичній команді, а «Львову» потрібно було відкриватися, аби шукати свої можливості біля воріт «динамівців».

На середину першого тайму «Динамо» комфортно почувало себе на половині поля гостей, декілька хороших подач зробив Миколенко, але оборона впоралась. Команда Мілікяна, який, до слова, був відсутній на лаві запасних, зосередилась на обороні та відборі м’яча, де потрібно було зіграти якомога надійніше. Новопризначений тренер Єгіше Мелікян відбував дискваліфікацію за вилучення із технічної зони у кубковому матчі проти «Минаю. Тож виконував обов’язки головного тренера «Львова» Андрій Березовчук, котрий лише у п’ятницю долучився до тренерського штабу.

А на 30-й хвилині «Львів» вже традиційно отримав пенальті у свої ворота. Арбітр побачив порушення правил у штрафному, де Соль завалився на газон у боротьбі з Приймаком. Пенальті взявся виконувати Циганков і не схибив, розвівши м’яч та Сарнавського по різних кутах.

На 35-й хвилині «городяни» отримали чисельну перевагу, адже другу жовту отримав Сидорчук за два досить жорсткі фоли. Чисельна більшість позитивно вплинула на львів’ян, які зуміли взяти м’яч під контроль і почати побудову обдуманого наступу на ворота «динамівців». Шина завдав удар зльоту, але прямо в руки голкіперу.

Другу половину матчу активніше розпочали львів’яни, які кинулися відігруватися, класно проривався Богунов, який взяв гру на себе і класно пробив, правда не точно. До 70-й хвилини гра заспокоїлася, численні закидання в напрямку нападників «городян» не приносили бажаного результату, а господарі, зважаючи на вилучення, зосередились на контролі круглого в центрі поля.

На 75-й хвилині класно пробивав «динамівець» Шапаренко, але голкіпер у карколомному стрибку відбив шкір’яного з дальнього кута. Рахунок став 3-0 на 83-й хвилині після класної передачі Шапаренка м’яч приборкав Караваєв і відпасував під удар з 7-ми метрів Циганкову. Сарнавський продемонстрував дивовижну реакцію та зумів відбити круглого, де на добиванні першим був Бєсєдін, який поставив крапку у цій атаці.

На першій компенсованій хвилині після подачі кутового зробив рахунок розгромним Попов, який виявився найспритнішим на добиванні. Поєдинок так і закінчився, а «Львову» просто необхідно набирати свої залікові пункти у наступному домашньому матчі проти полтавської «Ворскли».