Наступний матч”Минай” – ”Львів”/13/02/2021

ПФК «Львів» повертається до активної роботи

У суботу, 9 січня, львівська команда провела перше тренування після зимових канікул. Відпустка «синьо-золотих левів» тривала майже місяць.

Першим до тренувань узявся український легіон «Львова». Наразі у неповному складі команда провела кросову підготовку лісовою смугою неподалік заміської бази «городян» у Брюховичах. Перший етап зборів відбудеться якраз на території тренувального табору львів’ян та триватиме впродовж 9-14 січня.

15 січня «Львів» уже разом зі своїми іноземними виконавцями розпочне закарпатський етап підготовки до відновлення чемпіонату. Базуватиметься команда у Берегово, а тренування та контрольні поєдинки буде проводити неподалік Мукачево, на базі ФК «Мункач». Спаринг-партнерами стануть місцеві аматорські колективи, з якими заплановано зустрічі на 19 та 22 січня.

Вже 24 січня у «городян» у Туреччині стартує заключний етап приготувань до Другого кола УПЛ сезону 2020/21. «Синьо-золоті леви» перебуватимуть у місті Белеку, де тренуватимуться та проводитимуть контрольні матчі. Про суперників повідомимо додатково. Завершиться турецький вояж львів’ян 6 лютого. Тоді команда повернеться до рідного міста та вже безпосередньо готуватиметься до поєдинку з ФК «Минай», яким відкриватимемо для себе другу частину сезону.

Інформаційна служба ПФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »