Наступний матч”Десна” – ”Львів”/31/07/2019

ПФК «Львів» U-21 розгромив «Волинь» U-19

У вівторок, 9 липня, на стадіоні «Медик» у Моршині дублюючий склад професійного футбольного клубу «Львів» розгромно виграв у луцької «Волині» U-19 у товариському матчі.

У першому таймі львів’яни переважали суперників за грою, але команді Андрія Ханаса бракувало якісного конструктиву у фінальній третині поля. «Синьо-золоті леви» контролювали м’яч протягом більшості ігрового часу, однак до серйозних гольових нагод на чужій половині поля справа не доходила.

Поєдинок і взагалі розпочався із сейву Костика на 5-й хвилині, коли Білий дозволив гравцю «Волині» пробити головою по воротах «Львова». Після цього гості відвели гру від власних воріт і сконцентрувалися на позиційних атаках. У результаті подачі з правого флангу Нич у повітрі переграв свого візаві, але м’яч по дузі потрапив до рук голкіперу. Опісля Ременяк завдав невлучного удару з-за меж штрафного майданчика, а згодом Медведєв не влучив ударом головою у дальній верхній кут після подачі Іваночка зі штрафного.

Якщо у першій половині гри на футбольному полі було більше боротьби та марної метушні, то одразу після перерви «Львів» прокинувся і видав гольову п’ятнадцятихвилинку.

На 48-й хвилині Іваночко прискорився на лівому фланзі, виконав прострільну передачу, а Вичіжанін замкнув дальню стійку. Ще через п’ять хвилин нападник «містян» скинув головою «сферу» у вільну зону на Вичіжаніна, який вийшов на побачення із воротарем і впевнено його переграв.

На 63-й хвилині Вичіжанін додав до свого гольового доробку ще й результативну передачу. Андрій віддав пас між двох захисників на хід Ничу, той на замаху прибрав опонента і ударом з лівої вразив дальню «шістку».

Гру було зроблено, на полі у подальшому з’явилася низка гравців, що перебувають на перегляді у львівському клубі. Тому фінальний свисток арбітра команди зустріли, з перемінним успіхом комбінуючи у центрі поля.

«Хлопці повинні були грати першим номером, вчасно накривати суперників. Коли у них це виходило у другому таймі, виникали і гострі моменти. Але зараз нас цікавить не рахунок, а якість гри і розуміння командою того, чого від неї вимагає тренерський штаб. Отримали багато корисної інформації, переглянули потенційних новачків. Що стосується гри, то перед хлопцями стояли три задачі на матч. Дві з них вони виконали на 90%. Третя? То залишиться всередині колективу», – зазначив після фінального свистка наставник «Львова» U-21 Андрій Ханас.

13 липня об 11:00 на стадіоні «Прогрес» у Львові дублюючий склад «синьо-золотих левів» проведе черговий контрольний матч. Суперником будуть «Карпати» U-21.

Товариський матч
«Волинь» U-19 (Луцьк) – ПФК «Львів» U-21 (Львів) – 0:3
Голи: Вичіжанін (48, 53), Нич (63)

ПФК «Львів» U-21: Костик – Тягло, Білий, Медведєв, Демків, Ременяк, Олексів, Вичіжанін, Іваночко, Нич, гравець на перегляді
У другому таймі на заміни виходили: Жупанський, Карвацький, Савошко та 7 гравців на перегляді