ПФК «Львів» вилетів з розіграшу Кубка України

Професійний футбольний клуб «Львів» покидає розіграш Кубка України сезону, програвши закарпатському «Минаю».

Дуже запальна атмосфера панувала на «Минай-Арені» в селищі Минай в день матчу, багато вболівальників вирішили відвідати дуель місцевого клубу і ПФК «Львів». Справжнє футбольне свято.

Команди розпочали матч о 14:00 за доволі погожої погоди під пильним поглядом арбітра Олександра Омельченка. Команда Володимира Мазяра намагалася загострювати ситуації біля протилежних воріт за рахунок швидкості Алваро та Шини.

На 10-й хвилині класно з-за меж штрафної приклався Мартан, але удар парирував голкіпер «Минаю». Першу третину поєдинку «Львів» був надзвичайно активним в атаці. Активний пресинг давав можливість створювати чимало моментів попереду, але на висоті був то голкіпер, то захисники «Минаю», а подекуди «Львову» бракувало точності.

На 26-й хвилині активний Альваро вирвався на рандеву з голкіпером «Минаю», але пробив вище. Вся атакувальна міць «Львова» була дуже активною, а «Минай» шукав свої моменти на контратаках. Багато динаміки показали команди в першому таймі, але голів забито не було.

На початку другого тайму «Львів» опинився у меншості, за зіткнення в центрі поля другу жовту отримав Зубков. Володимир Мазяр, опинившись у непростій ситуації за ходом гри, зробив ставку на надійність у захисті. «Минай» з початку другого тайму перейшов у режим позиційного наступу, але більшість атак господарів не несли особливої загрози.

«Минай» додав в активності на половині поля «городян» і Олег Допілка забив на 75-й хвилині.  Після подачі з штрафного справа на дальню штангу м’яч було скинуто у центр штрафної, де вже чатував капітан «Минаю».

На 82-й хвилині «Львів» пропускає вдруге, гол після прострілу справа забиває Роберт Гегедош.

Більше голів в матчі забито не було, багато емоцій, багато спогадів залишить цей матч у вболівальників «Минаю», а «Львів» залишається без кубкової весни.

1/8 Кубка України сезону 2019/20
30 жовтня. 14:00. с. Минай, ст. «Минай-Арена»

Арбітр –  Омельченко О.В. (Слов’янськ)
Асистенти арбітра – Журибіда В.В. (Луцьк), Маланчук М.Б. (Чернівецька обл.)
Четвертий арбітр – Козик Я.В. (Мукачево)
Спостерігач арбітражу – Мосейчук Ю.Ю. (Чернівці)
Делегат ФФУ — Понайда С.І. (Львів)

ФК «Минай» – ПФК «Львів» –  2:0 (0:0)
Голи: Допілка (76), Гегедош (82)
Попередження:
Пиняшко (68) – Зубков, Алваро (25), Борзенко (38), Гончар (45+1), Братков (78)
Вилучення:
Зубков, Мелікян (49)

ФК «Минай» (стартовий склад): Кулініч, Допілка (к), Антоніо Сантос (Кополовець, 76), Стасюк, Жичиков, Вагін (Маїк, 60), Нурієв, Гавриленко, Глагола, Кіча (Пиняшко, 61), Гегедош. Запасні: Черепко, Карноза, Дмитренко, Араужо.

Головний тренер – Василь Кобін

ПФК «Львів» : Бандура, Шина, Гончар, Братков, Мартан (Демків, 89), Борзенко (к), Зубков, Ренан (Філіпе, 73), Богунов (Баяно, 85), Пернамбуко, Алваро. Запасні: Сарнавський, Каравацький, Приймак.